На «Зброя та безпека» покажуть ПТРК «Стугна-П»

Державне Підприємство «Державне Київське конструкторське бюро «ЛУЧ» на міжнародній виставці «Зброя та Безпека 2018» представить макет переносного протитанкового ракетного комплексу «Стугна-П»

Повідомляє прес-служба міжнародної виставки “Зброя та безпека 2018” у Facebook:

 • Нещодавно Збройні Сили України провели приймально-здавальні випробування чергової партії сучасних протитанкових керованих ракет “Стугна-П”, які перебувають на озброєнні української армії. Вони активно застосовуються у зоні проведення військової операції на Донбасі:

  До складу переносного комплексу «Стугна-П» входить ракета Р-2С калібром 130 мм. Керована ракета може бути оснащена різними типами бойових частин: тандемною кумулятивною, осколково-фугасною або термобаричною, яка може вражати цілі на відстані до 5 км.

  Комплекс оснащений напівавтоматичною системою наведення по лазерному променю. Також можливе дистанційне керування ракетою по телевізійному каналу із закритої позиції (спеціально підготовленого укриття).

  Базова версія складається з встановленої на тринозі пускової установки, контейнера для ракет, приладу наведення і пульта дистанційного керування, який дозволяє оператору робити пуск на відстані.


 • Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю