Нацгвардійці візьмуть участь у Міжнародних навчаннях Європейських сил поліції (EUPST)

З 19 по 29 червня 2017 року на базі Національного центру підготовки сил Національної жандармерії Франції, що у місті Сент-Астьє, Франція, пройдуть навчання за участю правоохоронних структур з військовим статусом та поліцій країн Європейського Союзу, а також інших країн Європи та Африки, що беруть участь в операціях з підтримання миру та безпеки, які проводяться ЄС у рамках Загальної політики безпеки та оборони.

Напередодні масштабних навчань Командувач Національної гвардії України генерал-лейтенант Юрій Аллеров та Перший заступник Міністра внутрішніх справ генерал-лейтенант Сергій Яровий провели огляд бійців, що вирушать до Франції.

 •  «Ви пройдете тренування за сценарієм розгортання повномасштабної миротворчої місії, – зауважив Юрій Аллеров, – впевнений вам буде чому навчитися, а потім передати набутий досвід у свої підрозділи, що ще більше зміцнить нашу бойову готовність».

  Гвардійці разом з своїми іноземними колегами в ході тактичних дій пліч-о-пліч будуть навчатися підтриманню миру та безпеки в постконфліктному середовищі, проведенню слідчих відпрацювань та відновленню громадського порядку і досягненню взаємосумісності.

  За матеріалами та інформацією прес-служби НГУ


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: