Наступ сил опозиції в Сирії – хроніка подій за 11 червня

Туреччина: В помсту за смерть одного турецького солдата і поранення кількох інших з боку Сирійської демократичної армії турки на короткий час вчора обстріляли кілька населених пунктів навколо Телль-Ріфату на півночі Алеппо. Повідомлень про жертви не надходило.
І вже сьогодні повідомляють, що в результаті артилерійського обстрілу турецьких військ в районі Телль-Ріфату є безліч жертв серед бойовиків курдських Загонів народної самооборони.

Активізація курдів почалася після повернення русні в місто Телль Ріфат. Їх патрулі по вулицях міста стали нормою.

Сирійські Демократичні Сили: Голова економічного і сільськогосподарського департаментів курдської адміністрації Салман Баруд заявив, що пожежі спалили сотні гектарів пшениці в районі міста аль-Кахтані і закликав міжнародну коаліцію втрутитися і допомогти з гасінням пожеж.


 • Пожежі розпочалися після навмисних підпалів прихильниками ІДІЛ і розповсюдилися завдяки аномальній спеці.

  Ще ісламісти активували свої напади. Під час чергової атаки блок-посту СДС в провінції Дейр Ез Зор, ісламісти застосували СВП, а потім на 5-ти пікапах намагалися здійснити стрімку атаку. Напад повністю зазнав невдачі, черговий бойовий літак Коаліції знищив сили нападників.

 • СДС зосереджує ще більше підкріплень та техніки на своїх базах на річці Євфрат в Дейр Ез Зор напроти іранських найманців.

  Залісся: Нарешті стало все ясно про причини невдач асадитів в Ідлібі. Військові аналітики доводять, що кремль фактично керує бойовими діями в Ідлібі з бази Хмеймім від імені сирійського режиму.

  Під час наступу русня підганає своїх підлеглих дезою про взяття об`єктів нападу. Прям як під Дебальцево.

 • Ху@ло планує почати поставку S-400 Туреччині в липні. Ну-ну.

  Великий Ідліб: Сили режиму Асада провели кілька атак на Тель-Малах, але повстанці продовжують утримувати позиції.

 • Те само і в Джубейні, який все ще під контролем повстанців. Так що операцію повстанців вже не можна рахувати простим рейдом. Шосту добу сили режими не в змозі відновити положення. Мало того, повстанці періодично відновлюють атаки. На відео, як асадити хоробро тікають.

  Не виключено, що режим дійсно немає достатньої кількості вільних сил. Хоча в зону боїв були перекинуті сили республіканської гвардії, проте вочевидь, в рядах асадівських лоялістів міг відбутися розкол. І проіранські фракції не приймають участі в операції, яку проводять під егідою Хмейміму.

  Лише за позавчора, згідно данним оприлюдненим опозицією, більше 75 загиблих сил режиму на фронтах Хами і Латтакії. Вчора ще 40. Вочевидь протистояння на півночі Хама виходить в стан виснаження.

  За словами одного з командирів загонів повстанців капітана Абдула Салама Абдула Раззака, вони застосували поки що лише 30% своїх військ і менше 30% техніки.

  Режим асада в період з 2 травня по 9 червня 2019 року втратив більше 540 бойовиків загиблими, більше 800 пораненими, більше 30 танків та більше 50 БМП і технічок.

 • А окрема статистика за час наступу на інфографіці.

  І 200-й генерал САА.

  Для того щоб підняти бойовий дух своїх підлеглих, режим почав страчувати бійців, які біжать з поля бою в північно-західній Хамі. Після цієї новини, фактичне командування русні над сирійцями не підляшає сумніву.

 • Для того, щоб відкосити від відправлення на північ Хама сирійські солдати несуть хабарі своїм командирам. На сьогоді ця такса становить 500 000 сирійських фунтів (858 євро).

  Інтенсивні повітряні і артилерійські бомбардування з боку режиму і російських сил завдають ударів по більшості сіл і міст на півночі Хама і на півдні Ідлібу, що призводить до серйозних руйнувань, загибелі та переміщенню населення.

  Відразу після удару.

  В результаті повітряних бомбардувань міста Маар Шурін загинули 2 мирних жителя та 47 отримали поранення.

 • В результаті авіаударів по селі Джабала на півдні Ідлібу загинули 13 мирних жителів, у тому числі 5 дітей та 2 жінки.

  Опозиція стріляє у відповідь.

  На сьогодні стрілецькі бої відбувалися на лінії аль-Кабані на півночі Латакії між бійцями Тахрір Аль-Шам і проурядовими військами, на тлі інтенсивного обстрілу в цьому районі. Асадити знов зазанали суттєвих втрат.

 • Сирія: Іділівці провели напад на позиції проурядових військ в пустельному місті Аль-Курія на сході Дейр Ез Зор.
  Ще сьогодні в результаті нападу бойовиків ІДІЛ на штаб іранського КВІР біля Айн-Алі в районі міста Курія на сході Дейр Ез Зор, гримлять вибухи, йдуть зіткнення.

  Далі буде…


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щоденні звіти з бойових дій у Сирії - аналіз, актуальні новини.


  Інформація принесла користь?:

  0 votes, 0 avg. rating

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: