НАТО над Балтією вчергове перехоплювало російські літаки

За повідомленням Міністерства оборони Литви минулого тижня винищувачі НАТО, котрі знаходяться тут в рамках операції з охорони повітряного простору, декілька разів підіймались в повітря для ідентифікації російських військових літаків, що летіли в міжнародному повітряному просторі та не ідентифікували себе.

9 липня 2018 року

Місія НАТО повітряної поліції підіймалась в небо та ідентифікувала 3 російські винищувачі Су-30, котрі летіли з території РФ до Калінінградської області. Всі вони летіли без увімкненого радіолокаційного транспондера та не підтримували радіозв’язок з регіональним центром управління повітряним рухом.

 • Також у цей день група повітряних сил НАТО в Балтії визначила пасажирський літак ТУ-134 у супроводі двох винищувачів типу Су-27. Ту-134 летів з увімкненим радіолокаційним транспондером і підтримував радіозв’язок з регіональним центром управління повітряним рухом, на відміну від супроводжуючих його винищувачів.

  10 липня 2018 року

  В цей день з РФ до Калінінградської області прямував повітряний командний пункт Іл-22 у супроводі Су-35. Як і у випадку з Ту-134 Іл-22 летів з увімкненим радіолокаційним транспондером і підтримував радіозв’язок з регіональним центром управління повітряним рухом, супроводжуючий його винищувач летів без увімкненого радіолокаційного транпондера та не підтримував зв’язок з центром управління повітряним рухом.

  11 липня 2018 року

 • З Калінінградської області до РФ вилетіли два Су-27 та два Су-35 без увімкнених транспондерів та не підтримували зв’язок з центром управління повітряного простору, вони супроводжували літак РЕБ Іл-22, що летів з увімкненими транспондерами та підтримував зв’язок з регіональним центром управління повітряного простору.

  Також в цей день в РФ з території Калінінградської області вилетів винищувач Су-30, що летів без увімкненого радіолокаційного транспондера та не підтримували радіозв’язок з регіональним центром управління повітряним рухом

  13 липня 2018 року

  З території Калінінградської області до РФ вилетів Ту-134, також в цей день з РФ до Калінінградської області вилетів військово-транспортний літак Ан-26. Обидва летіли з увімкненими транспондерами.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


 • Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю