НАТО планує провести 7 військових навчань у країнах Балтії та Східної Європи цього року.

Час читання:1 хвилина

Цього року в країнах НАТО заплановано провести 15 великих військових навчань,  7 з яких відбуватимуться у Польщі та країнах Балтії, про це стало відомо з офіційного прес-релізу альянсу

В одних з таких навчаннях заплановано і участь України, йдеться про “Палаючий грім”, який відбуватиметься в Литві наприкінці травня.

Назва та графік проведення навчань цього року:

1. Summer Shield (Літній щит) вже проведені, вони відбувались з 16 по 30 квітня в Латвії. Було задіяно 1100 військовослужбовців НАТО.

2. Flaming Thunder (Палаючий грім) пройдуть з 22 травня по 3 червня у Литві. Окрім країн НАТО також будуть присутні військові з України.

3. BaltOps (Балтійські операції) почнуться 5 червня і завершиться 24 червня. Маневри пройдуть у Польщі та Балтійському морі, в минулому році у них були задіяні понад 5800 солдатів.

4. Saber Strike (Удар шаблею) пройдуть в Латвії, Литві, Естонії та Польщі з 6 по 23 червня. У маневрах в 2016 році брали участь близько 9000 військовослужбовців.

 • 5. Iron Wolf (Залізний вовк) будуть проходити в Литві з 11 по 25 червня. В минулому році до маневрів залучалися 5000 солдатів.

  6. Tobruq Legacy (Спадщина Тобрука) пройдуть у Литві, Румунії та Чехії з 8 по 23 липня. У 2017 році в них будуть брати участь 450 солдатів.

  7. Trident Joust (Турнір з тризубом) відбутися в Польщі з 11 по 20 вересня.

  Чисельність задіяного особового складу та кількість навчань може змінюватись, зокрема до цього списку не потрапив “Весняний шторм”, котрий зараз відбувається зараз у Естонії, в якому задіяно близько 800 військовослужбовців з різних країни.

   

 • Для порівняння у Збройних Силах України цього року вже проведено понад 500 штабних навчань і тренувань, сім бригадних, 127 батальйонних та 260 ротних тактичних і тактико-спеціальних навчань.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


 • Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: