НАТО створює платформу для підготовки фахівців на базі Національної академії НГУ

В Академії Національної гвардії України відбулось відкриття дводенного ознайомчого вступного курсу НАТО, який є частиною програми професійного розвитку НАТО. На відкриття прибули Голова Представництва НАТО, Директор Офісу зв’язку НАТО в Україні Александер Вінніков та Заступник командувача Національної гвардії України генерал-лейтенант Микола Балан.

 «Сьогодні ми розпочинаємо вступний курс НАТО, на якому присутні Голова Представництва НАТО в Україні, Директор Офісу зв’язку НАТО Александер Вінніков та представники відомства. Національна гвардія України вже почала активно проводити реформування підрозділів відповідно до стандартів НАТО, яке планується завершити до 2020 року. Такі заходи, як сьогодні, наближають нас до цієї мети. Спільним бажанням та спільними навчаннями ми виконаємо дану стратегію і поставлену перед нами ціль для покращення Національної безпеки України», зазначив генерал-лейтенант Микола Балан.

Вступний курс НАТО проводиться для запровадження короткострокових та інтенсивних курсів на базі Національної академії Національної гвардії України за тематикою курсів, що проводяться на базі Школи НАТО в місті Обераммергау (Німеччина), які б сприяли найшвидшому досягненню взаємосумісності Національної гвардії України із збройними формуваннями країн – членів НАТО.

 «Шановні колеги, ми відкриваємо ознайомчий курс з НАТО на базі Академії Національної гвардії України. Саме цей навчальний заклад чудово підходить для відкриття курсу, адже це один із провідних військових навчальних закладів України. І саме Академія стане осередком підготовки за стандартами НАТО у східному регіоні України»,звернувся до присутніх Голова Представництва НАТО, Директор Офісу зв’язку НАТО в Україні Александер Вінніков.

Ознайомчий курс проходить в рамках підтримки НАТО для України у проведенні реформ сектору безпеки та оборони а також у реформах оборонної освіти. Орієнтовні блоки тем курсу: – НАТО як сучасний військово-політичний блок; партнерство і програми НАТО; історія, стратегічне бачення й організаційна структура НАТО; стратегічні комунікації і публічна дипломатія НАТО; операції Альянсу; цивільний нагляд за сектором безпеки і оборони.

Участь у курсі взяли представники правоохоронних навчальних закладів міста Харкова. Військовослужбовці та викладачі Харківського національного університету внутрішніх справ, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба, та Академії Національної гвардії України пройшли насичений дводенний курс навчання.

Керівництво та представники НАТО в Україні наголошують на унікальність курсу для України і саме Національна гвардія України стане прикладом втілення євроінтеграційних реформ для інших відомств, запровадивши дану ініціативу.

Голова Представництва НАТО, Директор Офісу зв’язку НАТО в Україні Александер Вінніков висловив бажання подальшої плідної співпраці із навчальним закладом Нацгвардії та за його словами вже восени планується проведення наступних курсів на базі Академії для підтримки програми професійної розвитку.

Наприкінці курсу всім учасникам були вручені сертифікати успішного закінчення вступного курсу НАТО.

Прес-служба НА НГУ


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: