Нова система харчування: перехід ЗСУ буде завершено до 2019 року

До кінця 2019-го року всі військові частини Збройних Сил України перейдуть на нову систему харчування за каталогом.

Про це під час брифінгу повідомив заступник директора Департаменту фінансів Міністерства оборони України Сергій Винник

Представник Департаменту фінансів Міноборони підкреслив, що впровадження такої системи в межах затвердженого фінансового ресурсу на 2019 рік, що становить 3,5 млрд. гривень, дозволить значно розширити асортимент продуктів, урізноманітнити меню харчування та його якість.

Старт переходу на нову систему харчування розпочався у 2017-у році, коли був підписаний відповідний наказу Міністра оборони Степана Полторака. Тоді було заплановано його завершити за три роки.

— До кінця 2019 року планується завершити перехід усіх військових частин Збройних Сил України на систему продовольчого забезпечення із застосуванням каталогу продуктів харчування, — зазначив Сергій Винник.

У 2017-у році на нову систему харчування перейшло близько 20% особового складу Збройних Сил України. Минулого року – ще 50 військових частин почали харчуватися по-новому.

Нові норми харчування за каталогом

Відповідно до цього рішення в Збройних Силах збільшено раціон харчування з 32 позицій до 348. Зокрема додано свіжі овочі та фрукти, та такі позиції як кава. Адже відповідно до старих норм Міністерство оборони не могло закуповувати цей напій для бійців у відсутності його серед позицій по нормам харчування.

Ще один важливий елемент Наказу – Міністерство Оборони відмовляється від фірм аутсорсерів, що готують їжу для військовослужбовців, тепер військові частини самі найматимуть кухарів для приготування.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю