Нові деталі про спільний україно-китайський МДК проекту 958 “Бізон”

Під час підготовки учорашнього матеріалу про черговий фейл російської пропаганди, натрапили на доволі цікаву інформацію у портфоліо китайсько-української компанії CUSA опубліковану на LinkedIn:

На сторінці є інформація про “великий досвід у будівництві кораблів на повітряній подушці”, що є більш цікавим – як відомо українська компанія “Укрспецекспорт” уклала у 2009 році контракт з КНР на поставку кораблів на повітряній подушці проекту 958 “Бізон” в інтересах армії Китаю. 2 корабля було побудовано на суднобудівному заводі “Море” у Феодосії і передано замовнику, але через окупацію Криму доля контракту лишалась невідомою, адже ще 2 аналогічних корабля мали побудувати у Китаї за допомогою українських спеціалістів та частини комплектуючих.

 • Побудований у Китаї МДК “Бізон”

  Нещодавно ми повідомляли про успішність подальшої побудови цих кораблів у Китаї, але будь яких деталей тоді відомо не було.

  Зараз же можна з певною вірогідністю казати, що саме через компанію CUSA та її співпрацю з “ЧОРНОМОРСУДНОПРОЕКТ” яка базується у Миколаєві, Україна продовжила роботу з КНР по проекту 958 “Бізон”


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю