Оборонний бюджет Латвії у наступному році зросте на 28 відсотків

Час читання:1 хвилина

10 жовтня уряд Латвії прийняв середньостроковий бюджет на 2018-2020 роки, в якому передбачено підвищити витрати на оборону до 2% ВВП, повідомляє міністерство оборони Латвії

Оборонний бюджет Латвії у 2016 році складав 1,4% від ВВП. Цього року його було збільшено до 1,7% ВВП. В подальшому витрати на оборону планується тримати на рівні 2%.

У порівнянні з попереднім роком обсяг оборонного бюджету збільшиться на 126,8 млн. євро у 2018 році та складатиме 576 млн. євро, тобто збільшення на 28%.

 • Надходження додаткових коштів  має піти на придбання обладнання та озброєння, розвиток військових баз та підготовку війська.

  Нагадаємо, що після російської агресії в Україні Латвія переглянула свою оборонну доктрину та після 2014 року розпочала модернізацію свого війська. Так у вересні 2014 року стало відомо про підписання контракту з Британією на закупівлю 123 бойових машин на платформі CVR(T) (Combat Vehicle Reconnaissance (Tracked), більш відомі як бойові машини типа Scorpion, на суму 39.4 млн фунтів стерлінгів(46 млн євро).

  Бойові машини на платформі CVR(T) придбані Латвією

  Станом на березень цього року Латвія вже отримала 47 таких бойових машин.

  Бойові машини CVR(T) на озброєні армії Латвії

  Також міністерство оборони Латвії підписало контракт на закупівлю 47 самохідних гаубиць M-109A5OE які раніше перебували на озброєні Збройних сил Австрії, перші з яких країна отримала вже на початку жовтня.

 • 155 мм САУ M-109A5OE, машина управління та навчальна платформа для підготовки водіїв отримані Латвією на початку жовтня цього року в рамках підписаного контракту

  Всього ж до 2020 року на оснащення латвійської армії бронетехнікою витрачено майже 250 млн євро


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Коментар

  1. […] ми повідомляли, що витрати на оборону Латвії в наступному році […]

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: