Оскаржено переможця тендеру на поставку автоматів для армії Естонії

На початку грудня 2018 року за результатами оголошеного міжнародного тендеру на закупівлю автоматичних гвинтівок для естонської армії переможцем стала компанія Lewis Machine & Tool Company (LMT) зі США, нещодавно стало відомо про призупинення договору через скаргу одного з учасників тендеру.

Про це повідомляє Український мілітарний портал з посиланням на естонське видання ERR

Комісія по розгляду суперечок в зв’язку з конкурсами на розміщення державних замовлень оголосила таке рішення через жалобу від іншого учасника в конкурсі – німецької компанії Sig Sauer.

 • З озвучених причин називається, що під час тестування автоматів на американському заводі LMT у серпні 2018 року було виявлено, що при падінні з висоти у 1,5 метра у зброї ламається приклад та оптичний приціл.

  Найімовірніше тестування буде проведене наново, і хоча експерти визначають, що переможцем найочікуваніше стане теж LMT, терміни поставок автоматів до Сил оборони Естонії можуть бути перенесені на більш пізню дату.

  Нагадаємо,що Естонія має намір придбати 16 тис гвинтівок впродовж 2019-2021 років. Вартість угоди – 22 млн євро. Угодою передбачаються також додаткові замовлення до 2026 року.


  Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


 • Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю