“Паспортизація” Росією ОРДЛО: Литва виступає за нові санкції

Литва вважає рішення Росії про спрощення отримання російського громадянства жителями ОРДЛО порушенням міжнародного права і говорить про необхідність додаткових санкцій проти РФ.

Про це повідомляє УНН

З відповідною заявою виступив голова МЗС країни Лінас Лінкявічюс після прибуття на зустріч Ради ЄС на рівні міністрів закордонних справ.

Раніше Лінас Лінкявічюс вже озвучував наміри обговорити це питання на рівні Європейського Союзу.

“Це (указ щодо російських паспортів жителям ОРДЛО – ред.) – порушення міжнародного права, ще одне. Цей процес паспортизації був і в Грузії. Так що це відбувається не вперше. І чесно кажучи, ми погодилися, що, якщо щось піде не так, буде порушення міжнародного права, міжнародних зобов’язань або порушення наших домовленостей з Росією, ми продовжимо приймати це до відома і повинні подумати про додаткові заходи. Я вірю, додаткові санкції повинні бути введені”, – заявив міністр.

Нагадаємо, що 24 квітня президент РФ Володимир Путін затвердив указ, згідно з яким мешканці окупованих районів Донецької і Луганської областей мають право звернутися із заявами про прийняття у громадянство РФ за спрощеною процедурою.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю