“Паспортизація” Росією ОРДЛО: Литва виступає за нові санкції

Литва вважає рішення Росії про спрощення отримання російського громадянства жителями ОРДЛО порушенням міжнародного права і говорить про необхідність додаткових санкцій проти РФ.

Про це повідомляє УНН

З відповідною заявою виступив голова МЗС країни Лінас Лінкявічюс після прибуття на зустріч Ради ЄС на рівні міністрів закордонних справ.

 • Раніше Лінас Лінкявічюс вже озвучував наміри обговорити це питання на рівні Європейського Союзу.

  “Це (указ щодо російських паспортів жителям ОРДЛО – ред.) – порушення міжнародного права, ще одне. Цей процес паспортизації був і в Грузії. Так що це відбувається не вперше. І чесно кажучи, ми погодилися, що, якщо щось піде не так, буде порушення міжнародного права, міжнародних зобов’язань або порушення наших домовленостей з Росією, ми продовжимо приймати це до відома і повинні подумати про додаткові заходи. Я вірю, додаткові санкції повинні бути введені”, – заявив міністр.

  Нагадаємо, що 24 квітня президент РФ Володимир Путін затвердив указ, згідно з яким мешканці окупованих районів Донецької і Луганської областей мають право звернутися із заявами про прийняття у громадянство РФ за спрощеною процедурою.


  Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю