Паті хард на полігоні Нацгвардії

За службовими буднями можна досить швидко відвикнути від усіляких фестів і заходів. На щастя, боги війни придумали ПОЛІГОН, на якому постійно відбувається якась цікава двіжуха. Ну, принаймні у нас воно так.

Я довго не міг визначитися, про що зробити своє наступне відео – про відомчі змагання зі стрільб, ротно-тактичні навчання, розвідосів, чи обійтися оглядом техніки. Вирішив зліпити усе докупи і ось, що у мене вийшло…

 • Вперше нормально вдалося полазити по “Спартану”, хоча вони у нашій бригаді досить давно – до цього більше спілкувався з бетерами-трійками, “козаками” і “вартами”. Розпитав мехвода, той сказав, що багато військовослужбовців з “лапками” бідкаються, мовляв, авто дуже важке і постійно заривається. Насправді, там купа налаштувань и коробка підлаштовується під водія, тому все залежить від того, хто за кермом.

  Пересувна їдальня – шик і гламур сучасного війська. Ну і обід нічо так, годнота. Словом, дивіться самі.

 • Ваєнний блогер і нацгвардієць. Моя мета - розповісти цивільним та військовим про те, як виглядає життя "за парканом" рідного ППД - у молодій частині та у сучасному військовому формуванні. Мілітаризм і гламур очима інсайдера.


  Інформація принесла користь?:

  0 votes, 0 avg. rating

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: