Переозброєння 81-ї бригади ДШВ на нову техніку

Під час цьогорічних зборів оперативного резерву у 5-й батальйоно-тактичній групі 81 окремої десантно-штурмової бригади вперше засвітились бойові машини піхоти БМП-1.

БМП-1 у 5 БТГр 81 бригади ДШВ Фото: прес-служба 5 БТГр 81 бригади ДШВ

Раніше цей підрозділ комплектувався виключно броньованими тягачами МТ-ЛБ зі встановленими 23-мм зенітними гарматами ЗУ-23-2. Ці бойові машини все ще перебувають на озброєнні та беруть участь у навчаннях підрозділу:

МТ-ЛБ зі встановленою 23-мм зенітною гарматою ЗУ-23-2 Фото: прес-служба 5 БТГр 81 бригади ДШВ

Нагадаємо, що на початку січня стало відомо про закупівлю Україною для потреб Збройних Сил України бойових машин БМП-1 в одній з колишніх країн Варшавського договору.

Ці бойові машини знаходились на зберіганні та перебували у хорошому технічному стані, також вони пройшли повне технічне обслуговування на одному з підприємств у ЄС:

Раніше ці бойові машини вже отримала 14 механізована бригада, механізовані підрозділи якої до отримання БМП-1 була озброєна багатоцільовими тягачам МТ-ЛБ зі встановленими кулеметами ДШКМ калібром 12,7-мм.

Загалом у ЗМІ зараз озвучують цифру у намірах придбати близько 200 бойових машин БМП-1, що дозволить Збройним Силам значно покращити бойові можливості підрозділів.


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


  • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю