Першу батарею Patriot можуть доставити Польщі у 2020 році

Першу батарею комплексів протиповітряної оборони Patriot для Польщі можуть доставити у 2020, а не в 2022 році, про це у понеділок, 25 вересня, повідомив міністр оборони Польщі Антоні Мацєревич інформує Польське Радіо.

Нагадаємо, що у липні цього року між Польщею та США була підписана угода загальною вартістю 7.6 млрд доларів по закупівлі зенітно-ракетного комплексу Patriot. Відповідно до угоди перша батарея мала надійти на озброєння польського війська у 2022 році, але після повернення зі США міністра оборони стало відомо, що це може статись на два роки раніше від запланованого.

Антоні Мацєревич також наголосив, що у зв’язку з обговорюваним контрактом, він отримав гарантії про підтримку влади США по передачі технології Польщі, яка залежить від міжурядової угоди.

У такому варіанті перші системи протиповітряної оборони надійшли б до Польщі у доступній сьогодні конфігурації, але вже підготовані до інтеграції з новою системою управління полем бою IBCS, що буде введена в армії США та запланована до введення у польському війську.

 


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Коментар

  1. […] оборони Польщі Антгоні Мацєревич після візиту до США також заявив, що постачання перших ЗРК «Patriot» буде можливим вже за 3 […]

  2. […] “The first Patriot battery can deliver Poland in 2020” (UKR mil portal, in Ukrainian) […]

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: