Південна Корея вперше показала як виглядатиме винищувач KF-X

Defense News повідомив про оприлюднення Адміністрацією програм оборонних закупівель Південної Кореї (Defense Acquisition Program Administration абревіатура – DAPA) попереднього проекту перспективного винищувача KF-X, що вже пройшов серію аеродинамічних випробувань.

Візуальний вигляд майбутнього винищувача KF-X Зображення: DAPA

Вперше про цю розробку стало відомо у березні 2001 року, коли під час випуску курсантів Академії ВПС Південної Кореї на офіційній церемонії тодішній президент країни Кім Де Джун розказав про проект KF-X.

У 2010 році до проекту створення літака долучилась Індонезія, яка має намір придбати 80 винищувачів для своїх потреб

 • Очікується, що до вересня 2019 року проекті роботи будуть завершені та розпочнуться роботи по створенню прототипів літаків. Перші прототипи мають бути виготовлені у 2020-2021 роках, а до 2026 року має розпочатись їх серійне виробництво.

  Візуальний вигляд майбутнього винищувача KF-X Зображення: DAPA

  Новий літак буде нести озброєння іноземного виробництва, зокрема йде мова про ракети від компанії Raytheon – AIM-120 та AIM-9 Sidewinder.

  За бойовими характеристиками літак KF-X буде перевищувати характеристики винищувачів 4-го покоління, але в цей же час він не буде винищувачем 5-го покоління зі стелс-технологіями.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


 • Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю