Південно-Китайське море: Росія відправила до регіону свої кораблі

Росія відправила на Філіппіни два великих протичовнових кораблі – Адмирал Трибуц” (364) та “Адмирал Виноградов”(572) на фоні загострення напруженості у Південнокитайському морі

Про це повідомляє CNN з посиланням на місцеві ЗМІ

Візит відбувається в рамках “доброї волі” та загалом це другий похід з початку року російських кораблів до цієї країни.

 • Також разом з ними прибуло судно забезпечення – танкер “Иркут”

  “Есмінці “Адмирал Трибуц” (364) і “Адмирал Виноградов”(572), що класифікуються як “великі, протичовнові кораблі”, пришвартувалися в Манілі в понеділок вранці разом з “Иркут”, великим морським танкером”, – йдеться у повідомленні.

  Раніше на початку січня три російські морські кораблі заходили в Манілі для “подальшого зміцнення і підтримки сприяння миру, стабільності та морського співробітництва”.

  До цього обидві країни підписали угоду про військово-морське співробітництво, що передбачатиме більше спільних навчань і взаємних візитів.

  Через Південно-Китайське море проходить важливі морські шляхи з Азії до Європи та Америки. До цього моря виходять береги сімох країн – Китай, В’єтнам, Малайзія, Індонезія, Бруней, Тайвань та Філіппіни, які претендують на значні території.

 • Спірні території у Південно-Китайському морі

  Останній час Китай здійснює активне будівництво військових баз на спірних островах та розміщує на них важке озброєння. Міжнародна спільнота вже впродовж десяти років намагається здійснити тиск на КНР з метою визнання міжнародного морського права у регіоні. США, Британія, Франція та Австралія регулярно проводять міжнародні військово-морські навчання у регіоні для підтримки союзників


  Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю