ПКБ Сі-Джоб Миколаїв

Виконання проектно-конструкторських робіт для закордонних підприємств почало розвиватися у Миколаєві 15-20 років тому. Завдяки цьому бізнесу десятки людей не лише зберегли можливість працювати за фахом в умовах скорочення попиту на конструкторську працю для потреб виробництва Миколаєва, а й значно піднесли як власний, так і загальний професійний рівень Миколаївської суднобудівної школи. Без перебільшення за минулі роки осередок наших фахівців, що працюють у цій сфері, став частиною світової спільноти корабелів. Бо вони працюють у найкращих західних та вітчизняних CAD/CAM системах. Вони створюють проекти та виконують роботи за західними стандартами. Вони повністю інтегрувалися в виробничу систему Європи та модерної Азії й спілкуються на рівних з фахівцями заводів та проектних підприємств по усьому світу.

Наразі у Миколаєві розробку проектно-конструкторської документації для іноземного замовника виконують 5-6 підприємств. Згодом ми поближче познайомимося з кожним з них, бо ми вважаємо працю цих людей дійсно важливою. І для сучасності, і для нового піднесення Миколаївського кораблебудування у майбутньому. А почнемо розгляд з офісу Україно-Голландського Проектно-Конструкторського Бюро “Сі-Джоб Миколаїв”, про відкриття офісу якого повідомлялося наприкінці 2017 року.

“Сі-Джоб Миколаїв” – класичний приклад сучасного ПКБ, що виконує замовлення суднобудівних виробництв від Сінгапуру до Голландії. Підприємство займається розробкою проектів усіх типів суден від барж та буксирів до гігантських круїзних лайнерів та мега-яхт. При виконанні проектів вирішуються усі види супутніх завдань – моделювання поверхні та загального розташування, розрахунки міцності, технологічна підготовка виробництва, тощо.

 • Під час вирішення задач використовуються західні CAD/CAM – Nupas Cadmatic, Aveva Marine, Siemens NX, AutoCAD та ін. Для розкрою листового прокату та підготовки керуючих програм різання для машин з ЧПК використовується вітчизняне програмне забезпечення Миколаївської розробки – Astra S-Nesting.

  “Сі-Джоб Миколаїв” активно залучає молодих фахівців. Керівник підприємства Андрій Жеребецький прогнозує, що найближчі роки попит на інженерів-кораблебудівників у Миколаєві буде значно зростати та опереджати наявну кількість фахівців. Тож вже зараз однозначно можна стверджувати, що популярність фаху “135 Суднобудування” Миколаївського Кораблебудівного Інституту НУК буде зростати і для усіх без винятку випускників, що сумлінно навчалися, гарантована цікава престижна робота з регулярним стажуванням за кордоном, тренінгами, підвищенням кваліфікації та постійним професійним зростанням.

  Джерело – блог Миколаїв – місто корабелів.

 • Директор Компанії Технос


 • Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю