Поліція превенції: об’єднання блоків патрульної поліції і поліції громадської безпеки

Час читання:1 хвилина

У ході річної підсумкової прес-конференції Глава Національної поліції Сергій Князєв анонсував об’єднання двох поліцейських підрозділів в Поліцію превенції

“Я думаю, що до кінця 2018 року ми плануємо уніфікувати і зробити єдиним стандарт роботи патрульної поліції. І блок поліції патрульної, і блок поліції громадської безпеки ми об’єднаємо. Не буде двох різних департаментів. Ми думаємо, що ми прийдемо до одного загального підрозділу – це Поліція превенції”, – заявив Князєв.

За його словами, громадянам більше імпонує робота саме нової патрульної поліції, що наразі є у 33 містах, в основному  в обласних центрах. В свою чергу у маленьких містах і селищах – групи швидкого реагування патрульної поліції.

 • Князєв розказав, що обидві патрульні служби увійдуть в поліцію превенції, в зв’язку з чим керівниками регіональних департаментів превенції вже призначаються представники патрульної поліції.

  У зв’язку з цим повноваження управлінь патрульної поліції будуть поширені на всю область, а не тільки на обласний центр.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: