Польща частково локалізує виробництво ЗРК Patriot

Polska Grupa Zbrojeniowa та американська компанія Lockheed Martin підписали угоду в рамках програми Wisła щодо часткової локалізації виробництва ЗРК Patriot.

Про це повідомляє Defence24

Відповідно до цієї програми у Польщі будуть виготовлятися елементи ракети та пускової установки PAK-3 MSE, а також створена лабораторія для випробувань ракет для зенітно-ракетного комплексу Patriot.

 • Президент PGZ розповів, що в Польщі буде вироблятися “одна повна секція ракетного двигуна” PAC-3 MSE. Однак він не хотів говорити про технічні деталі, пояснюючи це комерційною угодою.

  Нагадаємо, Польща та США у березні 2018-го року підписали угоду про закупівлю зенітно-ракетних комплексів Patriot.

  Зенітно-ракетний комплекс MIM-104 Patriot — американський зенітний ракетний комплекс розроблений та виробляється американською компанією Raytheon.

  ЗРК «Patriot» складається з ракети повітряного перехоплення та високопродуктивної радарної системи. Петріот був розроблений в «Редстоунському арсеналі», розташованому в Хантсвіллі, Алабама, відомий розробкою в минулому системи перехоплення балістичних ракет «Safeguard Program» та її компонент, ракет «Спартан» і «Спринт». У цей час експлуатується і поставляється в інші країни вдосконалена версія системи, «Patriot» PAC-3.


 • Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю