Польська армія отримала другу батарею САУ Krab

5-й Любуський артилерійський полк 12-ї механізованої дивізії отримав партію 155-мм самохідних артилерійських установок Krab

Про це повідомляє Defence24

Ця партія складалась з повної батареї – шести САУ, машини управління та забезпечення.

 • Очікується, що 5-й Любуський артилерійський полк в середині цього року та в наступному отримає ще одній батареї 155-мм САУ Krab.

  Зараз у частині експлуатуються 122-мм САУ 2С1 “Гвоздика” та 152-мм САУ vz.77 “Дана” чехословацього виробництва. Також на озброєнні є реактивні системи залпового вогню WR-40 Langusta та БМ-21 “Град”.

  Батарея САУ Krab під час передачі до 5-го артполку Фото: Міністерство оборони Польщі

  Разом з цією батареєю у польській армії в експлуатації знаходиться вже два дивізіони САУ Krab, інший експлуататор – 11-й Мазурський артилерійський полк 16-ї механізованої дивізії.

  Контракт на виробництво чотирьох дивізіонних комплектів (по три батареї в кожному, тобто по 24 машини у дивізіоні) був підписаний у грудні 2016-го року на загальну суму у 4,5 млрд злотих (близько 920 млн доларів США).

 • AHS Krab – польська самохідна гаубиця калібру 155 мм. Артилерійська установка має польську ліцензійну башту від британської САУ AS-90 зі стволом калібру 155 мм і завдовжки у 52 калібри, та шасі від САУ K9 Thunder виробництва Samsung Techwin.


  Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю