Понад 7000 осіб поповнили ряди контрактників ЗСУ з початку року

З початку 2019 року на військову службу за контрактом, з числа громадян України відібраних військовими комісаріатами було прийнято понад 7000 осіб.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України

Днями військовими комісаріатами здійснено направлення до навчальних центрів Збройних Сил України понад 1 200 громадян які вирішили пов’язати своє майбутнє з професійною військовою службою.

З новою партією майбутніх військових у навчальних центра Збройних Сил України розпочався IIІ цикл навчання кандидатів на військову службу за контрактом.

Громадяни, які раніше не проходили військову службу та не приймали Військову Присягу, а таких понад 500 осіб, будуть приведені складуть Присягу після завершення базової загальновійськової підготовки.

З числа кандидатів, які прибули на військову службу за контрактом до навчальних центрів Збройних Сил України також прибували учасники АТО та ООС, які мають досвід бойових дій та бажають знову поповнити підрозділи бойових військових частин.

У 2018 році на військову службу за контрактом, з числа громадян України відібраних військовими комісаріатами було прийнято близько 30000 осіб. Крім того 1500 військовослужбовців строкової військової служби уклали контракти та далі бажають проходити військову службу у бойових бригадах.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю