Порушення законодавства одним з розробників ОТРК "Грім" - Український мілітарний портал

Порушення законодавства одним з розробників ОТРК “Грім”

Відповідно до Ухвали 640/11626/17 Київського районного суду м. Харкова, “Про арешт майна по кримінальному провадженню N 22017220000000130 від 22.05.2017 року за попередньою правовою кваліфікацією кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 333 Кримінального кодексу України” стало відомо про накладання арешту на майно, яке вилучене 25 липня 2017 у співробітників та ТОВ НВП Хартрон-Аркос ЛТД.

Про співробітників йде мова:

 • директора з наукової роботи
 • генерального директора ТОВ НВП Хартрон-Аркос ЛТД
 • директора з фінансово-економічних питань ТОВ НВП Хартрон-Аркос ЛТД

Ця ухвала відбулась в рамках передбаченого ч. 1 ст. 333 КК України – “Порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю”.

Мова йде про передачу замовнику – Саудівській Аравії технічної документації по окремим агреагатм ОТРК “Грім” та виробів у кількості чотирьох одиниць волоконно-оптичних гіроскопів моделі SFOS501 з порушенням українського законодавства, відповідно до переліку товарів які підлягають державному експортному контролю.

Інформації щодо того чи вплине це на час випробування оперативно-тактичних комплексів “Грім” невідомо, але загальмувати цей процес однозначно можуть.


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Поширити:
  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю