Прикордонники вперше беруть участь у навчаннях «Rapid Trident»

Час читання: 1 хвилина

Сьогодні на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ ім. гетьмана П.Сагайдачного відбулося відкриття найбільших в Україні спільних міжнародних сухопутних навчань підрозділів ЗСУ та армійських підрозділів іноземних держав військових навчань «Rapid Trident-2018».

Вперше у цих навчання бере участь підрозділ Державної прикордонної служби України у складі зведеного батальйону, про що повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Під час навчань прикордонники плануватимуть та проводитимуть операції з припинення збройних провокацій на державному кордоні, відбиття збройної агресії та відновлення державної територіальної цілісності.

Під час навчань залучатиметься бронетехніка та армійська авіація. Важливою особливістю навчань є те, що всі учасники мають бойовий досвід.

У навчаннях «Rapid Trident-2018» візьмуть участь бійці з 14 країн світу, а саме ‑ з Великої Британії, Канади, Грузії, Туреччини, Польщі й Німеччини тощо. Всього разом із українськими підрозділами пройдуть тренування 2,5 тисячі бійців.


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю