«Прилуки» провів спільні тренування з тральщиком Capricorne

В акваторії Чорного моря тральщик Capricorne (M653) ВМС Франції спільно з ракетним катером “Прилуки” (P153) ВМС ЗС України провів тренування типу «PASSEX».

Про це повідомляє Міністерство оборони України

Під час морських маневрів основна увага приділялася підвищенню взаємосумісності, відпрацюванню взаємодії у складі загону кораблів, а також здійсненню спільних протимінних дій відповідно.

Під час тренувань типу «PASSEX» екіпажі кораблів удосконалюють навички морського вишколу. Це навчання з протиповітряної оборони, протимінні дії у визначених морських районах, патрулювання, тренування зі зв’язку тощо.

Цього разу під час виходу в море, екіпажі українського ракетного катеру та французького тральщика відпрацювали взаємодію у складі тактичної групи кораблів. Зокрема, це і тактичне маневрування, і тренування по зв’язку, лідирування, і рятування людини, яка опинилася за бортом тощо.

Capricorne (M653) в ході спільних навчань Фото: Міністерство оборони України

Крім того, на переході морем, особовий склад виконав низку корабельних бойових навчань, зокрема з протиповітряної оборони при відбитті ударів противника, бій корабля з надводним кораблем противника та організацію універсальної оборони.

Нагадаємо, що 23 березня 2019 року до Одеси з візитом прибув французький тральщик Capricorne (M653).


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю