Призов офіцерів запасу розпочнеться у червні

Призов на проходження військової служби за призовом осіб офіцерського складу може розпочатися вже у червні. Про це сьогодні, 29 травня, під час брифінгу заявив Львівський обласний військовий комісар підполковник Олександр Тіщенко, відповідаючи на запитання місцевого порталу Гал-інфо.

На початку року ми вже повідомляли, що у Генеральному штабі розробили нову концепцію комплектації середньої командирської ланки у Збройних Силах України з призову офіцерів запасу терміном на 18 місяців осіб, що мають первинне офіцерське звання отримане на військових кафедрах і віком до 43 років:

 • Сьогодні ж вже стало більш відомо про початок цього призову, на рахунок участі у бойових діях, то у Генеральному штабі кажуть про відправку у зону проведення АТО за власним бажанням, цю інформацію підтвердив і Львівський обласний військовий комісар:

  «В зону проведення АТО вони будуть їхати за власним бажанням. За ними зберігається повний соцпакет, і через два роки служби вони повернуться на попередні місця праці. Люди повинні розуміти, що коли йшли навчатися на військову кафедру, то давали присягу офіцерів і повинні виконати свій обов’язок», – сказав Олександр Тіщенко.

  Призов буде відбуватися на рівних засадах як для чоловіків, так і для жінок. Спочатку призовники викликані з запасу будуть проходити обов’язку підготовку у вищих військових навчальних закладах (тривалість – 3 місяці).

   

  Доповнено 30 травня:

  Міністр оборони України підписав наказ про призов на строкову службу офіцерів запасу


 • Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Коментар

  1. Вячеслав И 31 Травень, 2017 at 08:31 -

   А чому саме віком до 43 років, в той же час відправити досвідчених бойових сержантів з вищою освітою на короткострокові офіцерські курси можна до 40 років (де ще 3 роки?)?! Розженіть персонал по військах – хай вивчать ситуацію, а потім верстають свої папірці. Нема слів – краще “ботанів” в армію призвати, вони відразу підіймуть бойовий дух на недосяжну висоту!

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: