Командувач ВМС поділився планами на майбутнє. На його думку, головною подією цього року стане початок втілення вже завершеного технічного проекту нового корабля класу “корвет” з дальністю плавання 4 тис. миль і автономністю 30 діб.

 

 • — На ньому буде найсучасніше обладнання та озброєння, — розповів командувач. — Уже в лютому повинна відбутися закладка чотирьох таких кораблів. До втілення проекту задіяно близько 250 підприємств України. 60% замовлення виконають вітчизняні підприємства, решту — іноземні виробники. Я сподіваюсь на відповідний бюджет, який дасть змогу це здійснити. Усе, що залежало від Міністерства оборони України, від військових моряків зокрема — виконано. Цей корабель — майбутнє ВМС України. Він зможе виконувати завдання не тільки в акваторії Чорного і Середземного морів, а й на теренах Світового океану, у тому числі охороняти українські цивільні судна і їхні екіпажі від піратів.

  Наостанок адмірал Ігор Тенюх також зазначив:
  — Я сподіваюсь, що в новій серії кораблів, у побудові яких, до речі, задіяні і підприємства Львівщини, буде і корвет “Львів”. Адже це місто, враховуючи його історичні та суспільно-політичні надбання, заслуговує на вшанування українськими військовими моряками. А для мене особисто, як галичанина, така подія стане особливо приємною!

   

  ФЛОТ УКРАЇНИ 


 • Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: