Радник Міністра оборони Юрій Бірюков прокоментував видачу форми з тканини 2701

В публічному обговоренні інциденту по видачі форми з тканини артиклем 2701 у 184 Навчальному центрі радник Міністра оборони Юрій Бірюков прокоментував в діалогу з Артемом Лівушевськими цей факт  неможливістю проконтролювати речові склади безпосередньо у військових частинах :

 

Какое-то количество этой формы да, где-то по шухлядкам напихано. Технически ее всю найти – невозможно. А реагировать горячей линии МО не на что, фактически – она НЕ запрещена была, а просто изъята с ОЦЗ.

 

Також Бірюков сказав, що в рапорті ТВО Начальника Тилу ЗСУ Гаврилюка мова йшла про центральні склади та склади полігонів, де вона була вилучена, проте відповідальні посадові особи, якщо такі є,  у військових частинах видав з залишків 2014 року:

…. В рапорте Гаврилова написано о том, что на ОЦЗ и на складах полигонов летняя форма 2701 отсутствует. Твой боец получил ее на ОЦЗ? Или на полигоне? Или он ее получил в какой-то воинской части, где какой-то зампотыл (это если там вообще есть зампотыл) нашел один комплект формы выпуска 2014 года?

 

Пізніше він додав про дійсно відсутність у 184 Навчальному центрі начальника речової служби, який у типовий спосіб через лікарняний ухиляється від виконання своїх обов’язків, а той хто виконує його обов’язки фактично не має відповідного досвіду та знань у питання речового забезпечення:

Artem Livushevsky – и, собственно, что я и говорил – это если там есть зампотыл. В 184 у/ц нет начвеща уже больше года. Штатный – в больнице, в “и.о.” понимает в учете и контроле вещевого обеспечения ровно ничего. Количество новых выпускников в год сказать, или и сам знаешь?

Відповідаючи на повідомлення Артема Левушевського, що цей факт не є одиничним і в мережі є інші прецеденти просто з меншим розголосом Юрій Бірюков повідомив про необхідність перевірки у разі публікації таких фактів:

Artem Livushevsky – 184 у/ц – ок, проверим и перетрусим. Еще раз: если есть факты, то готовы отработать. А то, что форма 2701 не закупалась с весны 2015 – тебе очень хорошо известно.

 

Вище вказане обговорення стосується літніх комплектів форми, як було вказано деякими посадовими особами куртки бушлатів з тканини артиклем 2701 Міністерство оборони закуповувало офіційно до початку лютого 2016 року за пролонгованими договорами 2015 року і наразі  у війська не поступають.


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: