Росія затримала фінський рибний траулер у Балтійському морі

В Балтійському морі Прикордонним управлінням ФСБ Росії затримано риболовецьке судно Roxen під прапором Фінляндії.

Про це повідомляє EADaily

За офіційним твердженням російської сторони траулер знаходився у виключній економічній зоні Росії поблизу Калинінградської області в акваторії Балтійського моря.

 • Судно Roxen належить естонській компанії Morobell та екіпаж також складається з громадян Естонії.

  Як розказали представники компанії захід до економічних вод Росії відбувся через помилку навігаційних систем якими керувалися моряки.

  В свою чергу росіяни оцінюють затримання судно як порушника економічних інтересів Росії, адже на його борту виявлено 7,5 тонн риби яка на їх думку виловлена незаконно та оцінюють збитки у 49 млн російських рублів.

  Нагадаємо, що Росія неодноразово застосовувала системи радіоелектронної боротьби у Чорному морі та Азовському морях для порушення роботи системи супутникової навігації GPS. Нещодавно у звіті американської неурядової організації C4ADS ці факти були вкотре підтверджені.

 • Також під час навчання НАТО Trident Juncture-2018, згідно з даними норвезьких оборонних сил, сигнал, що створює перешкоди в роботі GPS, виходив з Кольського півострова. Норвезькі й фінські органи, що відповідають за безпеку повітряної навігації, видали попередження льотчикам цивільної авіації через факт порушення роботи GPS.


  Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю