Розпочалось серійне виробництво комплексів активного захисту “Шершень” та “Заслон”

У лютому 2018 року Міністр оборони Туреччини повідомив, що на танки національної армії будуть встановлювати активні системи захисту Pulat представленою компанією Aselsan:

Принцип дії цього комплексу активного захисту був ідентичний вітчизняним “Заслон” та “Шершень”, саме тому деякі блогери озвучили припущення, що українська сторона продала ліцензію на їх виробництво Туреччині.

 • Але, як повідомив інформаційному агентству “Оборонно-промисловий кур’єр” директор Державного підприємства “Базовий центр критичних технологій “Мікротек” Сергій Швидкий, на даний момент комплекси активного захисту “Заслон” та “Шершень” знаходяться на заключній стадії запуску в серійне виробництво на потужностях ДАХК “Артем”. Там зараз відбувається налагодження технологічної лінії.

  На ДАХК «Артем будуть збирати модулі, а вся електроніка вже буде встановлюватись на виробництві “Мікротеку”.

  Як стало відомо під час міжнародної виставки “Зброя та безпека 2017” з турецькою компанією Aselsan був підписаний перший експортний контракт на поставку цих комплексів для Туреччини:

 • Там вони будуть встановлюватись на танки М60-А3 Sabra. Перші поставки, за інформацією директора “Мікротеку” мають відбутись наприкінці березня-початку квітня цього року.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю