С-300В1 помічена на пусках зенітних ракет на Херсонщині

Командування Повітряних сил України доповіло про 23 постріли зенітними ракетами на Херсонщині. При тому вказується, що пуски здійснювалися з зенітних комплексів Бук-М1 та С-300 (без уточнення модифікації).

Редакція MIL.IN.UA звернула увагу на фотографію, опубліковану днем раніше на сайті Міністерства оборони України у новині “У Херсонській області тривають практичні заходи контрольних льотних випробувань”.

 • Увагу привернув об’єкт, розташований на задньому плані. Редакція дійшла висновку, що це підйомна мачта РЛС пускової установки 9А83 зенітно-ракетної системи С-300В1.

  1 жовтня ми вже повідомляли про помічене транспортування цих систем дорогами України.

 •  

  За доступною в мережі інформацією, відомо, що в Повітряних силах ЗСУ комплекси С-300В1 до війни з Росією знаходився на зберіганні. Після 2014 року було відновлено принаймні 1 окремий зенітний ракетний дивізіон. Зокрема, одна з пускових установок перебувала на чергуванні поблизу штабу АТО в Донецькій області.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


 • Коментар

  1. […] “Armed Forces tested medium-range anti-aircraft missiles in Kherson region” – “The S-300V1 was spotted on launch of anti-aircraft missiles in the Kherson region” (UKR… […]

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: