СБУ затримали високопоставленого бойовика

Час читання:1 хвилина

Контррозвідники Служби безпеки України впродовж року стежили за керівником служби ракетно-артилерійського озброєння одного з батальйонів самопроголошеної “ЛНР” Сергієм Семенченком. Семенченко був капітаном так званої “народної міліції ЛНР”. У своїй бригаді координував прийом російської зброї та видачу її бойовикам, – повідомляє ТСН

Контррозвідка СБУ стежила за ним майже рік. І затримала, коли той приїхав на підконтрольну Україні територію. Галицький суд Львова заарештував Семенченка на два місяці.

 • Затриманий зі слідством співпрацює. Підтверджує документально, що луганські бойовики воюють із російською зброєю та під керівництвом росіян. Каже, що спілкувався з багатьма кадровими офіцерами Російської Федерації – начальником штабу, заступником із бойової підготовки, заступником із озброєння. За словами Семенченка, усі вони прибувають із російського Новочеркаська, під вигаданими прізвищами та з документами “ЛНР”.

  Місцеві бойовики, зі слів затриманого, уже не в захваті від того, що ними керують із Москви.

  “Ніхто не в захваті від того, що відбувається. Ні цивільні, ні військові. Військові, які були, вже давно пішли звідти. Давно займаються своїми справами: хто курей вирощує, а хто ще щось. А ті, які приходять, через два місяці їдуть. Вони повинні сидіти, а ми повинні скрізь прибирати за ними, відновлювати, фарбувати, білити, будувати. А гроші на будівництво виділяти? Ні. Отримав зарплату, скинувся, купляєш фарбу, плакати, якщо треба. Але це все за свої гроші куплялося”, – нарікає Семенченко.

  У його телефоні та на флешках контррозвідники знайшли багато цінної інформації та фото.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


 • Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: