Sea Breeze 2018: що цікавого привезли водолази з Британії

Під час медіа дня для показових занять водолазів в Одесі журналістам було продемонстровано спеціальне водолазне спорядження різних країн.

Думская дізналась деталі з того, що було показано бійцями з Британії, що прибули до Одеси спеціальним рейсом 8 липня на транспортному літаку A400 Atlas.

Спорядження британських водолазів Фото: Думская

На чолі британців – Річард Бейлі, що в першу чергу їх делегація прибула аби показати та передати свій досвід по прийомам з ліквідації підводних мін. Також він продемонстрував спеціальний прилад направленої для дистанційного підриву мін:

 • Демонстрація як здійснювати підрив вибухівки Фото: Думская

  Британські гості продемонстрували чим харчуються їх водолази в “польових” умовах. Це важко назвати сухпаєм, адже страви тут точно не сухі. Як зазначають журналісти – більше схоже на раціон космонавтів.

  Сухий пайок британських водолазів Фото: Думская

  Так у спеціальній упаковці розміщені висококалорійні, потрібні організму та дуже смачні компоненти, а також різноманітні солодощі:

  Сухий пайок британських водолазів Фото: Думксая

  Після публічних показів в Одесі британські водолази разом з іншими колегами відбудуть на Тендерівську косу, де разом з іншими їх колегами будуть проводити навчання з підривної підготовки.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


 • Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю