Сформовані українські екіпажі катерів Island для ВМС ЗС України

Як повідомляє видання Думская, у Військово-морських силах ЗС України завершився відбір моряків, які будуть проходити службу на катерах типу Island, що мають бути передані від США.

Екіпаж кожного катеру складає 18 осіб, з яких 3 – офіцери. Станом на зараз усі 36 осіб проходять курс англійської мови для подальшого відправлення у США на навчання.

Як повідомлялось, катери передають Україні безкоштовно, проте витрати на розконсервацію, нове обладнання, навчання екіпажів та доставку обійдеться у близько 10 млн доларів США. З цієї суми підготовка українських екіпажів (проживання, харчування та інші адміністративні виплати) коштуватиме 500 тис доларів. Також ще 175 тис доларів піде на оплату інструкторів.

 • Загалом тривалість курсів складе 10 тижнів.

  Нагадаємо, що у травні очікується прибуття до України групи фахівців Берегової охорони Сполучених Штатів для остаточної деталізації та в разі позитивного рішення – підписання контракту на постачання катерів.

  Катер Island

  До цього у вересні 2016 року такі два катери були передані до Берегової охорони Грузії, ще 2 у грудні того ж року до Пакистану, також минулого року два таких катери отримала Коста-Ріка.

  Короткі технічні характеристика катерів:

 • Водотоннажність: 168 тон

  Довжина: 34 метри

  Ширина: 6.4 метри

  Осадка: 2 метри

  Швидкість: 29.5 вузлів

  Автономність: 5 діб

  Дальність плавання: 3.300 миль


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю