Протести в Ірані не вщухають. Поліція в Аль-Ахвазі застосовувала зброю по мітингувальникам.

Дуже посилилася терористична активність курдських бойовиків з РПК на підконтрольній про-турецьким силам «Оливкової Гілки» півночі Сирії. За два дні опубліковано два відео зі вбивством трьох про-турецьких бійців ВСА. За коментарями курдів так вони борються з джихадистами та турецькою окупацією.

Ідліб-Алеппо: Терор з територій, що контролюються асадом триває. Внаслідок атаки ракетою по авто, що рухалося з міста Хайян на півночі Алеппо, загинула дівчинка та ще 4 цивільних осіб отримали травми. Волонтери білих касок витягнули тіло дівчини, допомогли пораненим і гасили вогонь у машині.

Повідомляють про чергову атаку вночі дронами по базі московитів у Хмеймімі. Проводять аналогію з подібною в січні. Дрони, що були задіяні до 10. ППО рашиків працювало. Звичайно «всєх пазбівалі». Про реальні результати дізнаємося з годом.
Місцевість з якої запускали дрони потім були обстріляні САА з РСЗВ.

ХТШ знов доповіла про успіх в боротьбі з ІДІЛ. В Сарміні бійці «Хайят Тахрір аш-Шам» підірвали сховище зброї джихадистів. Серед кількох 14,5 мм гармат та ATGM – був прапор Ліви Давуд. Ця група була заснована в Sarmin, поки вони не приєдналися до ISIS на початку липня 2014 року.

Дараа-Ас-Сувейда: ВЕЛИКА БИТВА: В очікуванні подальшого наступу асада/росії на Кутейра – Ізраїль направив сьогодні підкріплення на Голани. Перемови про подальшу здачу позицій з боку повстанців завершилися провалом. Масква поновила бомбардування.

Щонайменше 7 мирних жителів були вбиті, один з них – доброволець «Білих Шоломів», Аднан Мохамед, після влучання авіабомби в бомбосховище в місті Гхісім на сході Дараа. Багато інших постраждали. Кількість жертв все ще встановлено.

Фотографії сьогодні з міста Наімах, де сьогодні повстанці знищили ще один Т-72 асадитів.

Ще про успіхі по обороні бази ППО, що на північ від Дараа, повідомили повстанці з бригади Bunian Marsous. За їх даними, бійцям вдалося підбити 3 танки асадитів та знищити декілька іранських наймитів.

Місто Тафас під потужними килимовими ударами вск русні, після невдачі на перемовах по здачі міста.

Дейр Ез-Зор: Маємо інфо-графіку по загиблим цивільним в провінції Дейр Ез-Зор за червень місяць.

Ісламська держава (ISIS): Американські та французькі війська, які відряджені в Аль-Дашишах в провінції Хасаках, розпочинають операцію проти ісламської держави.

Далі буде…


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щоденні звіти з бойових дій у Сирії - аналіз, актуальні новини.


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: