Ізраїльський міністр оборони Либрман: «Ми виявили спробу створення мережі тероризму на сирійській Голанській висоті за спонсорства режиму асада. Ми будемо діяти проти будь-яких таких проявів».

Спеціальний посланник США Бретт Макгерк приїхав в Ракку і зустрівся з представниками громадської ради Ракки, а також із силами внутрішньої безпеки. Обговорили прогрес сил Коаліції і роботи по реконструкції міста. Всього Бретт Макгерк провів 5 днів в Іраку і Сирії, зосередивши увагу на завершенні кампанії з ліквідації ІДІЛ і забезпеченні стабільності у захоплених районах. У четвер Майк Помпео збере 52 членів Міжнародної Коаліції в Брюсселі, щоб обговорити деталі.

Турецька армія направляє підкріплення своїм підрозділам в Сирії.

 • Курдьска YPG здійснила 2 операції проти про-турецької ВСА 3 та 6 липня в Африні. За їх повідомленням загинули щонайменше 11 бійців. Турки відповідають авіаударами (на головному фото).

  Ідліб-Алеппо: Жорстокі сутички почалися між повстанцями та САА в сільській місцевості Кессаб, Латаккія. З боку ВСА до 10 загиблих. Атаки відбуваються на підтримку бойвих дій в Дараа. На фото сирійські військові демонструють своєму російському «колезі» тіла повстанців, які атакувати позиції САА.

  В свою чергу повстанці під час рейду в Джебалі Туркмен, захопили ATGM «Конкурс» з його пусковою установкою, а також стрілецьку зброю. Пізніше сирійці опублікували ім’я 25 загиблих та 45 поранених. Це найбільші одноразові втрати асадитів більш ніж за півтора року на цієй ділянці флоту.  Кажуть, що після цього рейду сутички повстанців з асадитами перманентно виникають весь час.

  Урядові війська посилили авіаудари по містах на заході Ідлібу. Сили режиму другий день поспіль бомбардують імовірні місця розташування ракетних пускових установок повстанців біля міста Бідама. Під вогнем також Джиср Шогхур та Аріха. В селищі Аль-Рамі постраждалі цивільні, загинув старійшина села та поранено двох підлітків.

 • Командир Тахрір Аль-Шам отримав поранення (та з годом помер) і ще один боєць загинув в результаті нападу бойовиків ІДІЛ в Абліні на півдні Ідлібу.

  Дараа: ВЕЛИКА БИТВА: Асоціація Журналістів Сирії закликає до захисту 270 журналістів та активістів, яким загрожує небезпека в Дараа: деяких обложили в повстанських районах у столиці провінції, решта перебуває у небезпечних районах Аль-Кунейтра – вони хочуть безпечно покинути територію, але побоюються уряду.

  Армія «Халид Ібн Валід» (ІДІЛ) намагається захопити області, які раніше контролювалися ВСА і потім без супротиву за домовленостями передані режиму.

  Ісламська держава (ISIS): ІДІЛ захопив кілька нафтових свердловин на схід від міста Аль-Хергі в північній сільській місцевості Дейр Ез-Зор після нападу на місця розташування збройних сил СДС в цьому районі.

  Далі буде…


 • Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щоденні звіти з бойових дій у Сирії - аналіз, актуальні новини.


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: