Хтось питає, чи є спорт політикою? Для рашки навіть більше, це чудовий спосіб для маскування за інфо-шумом своїх злочинів. Під час Чемпіонату світу московія безкарно здійснювала масові вбивства  та знищила 14 життєвих та медичних центрів/закладів у Сирії.

Міністр оборони московії в інтерв’ю, яке опубліковане сьогодні у день зустрічі Нетаньяху і ху#ла: «москва все ще може постачати в Сирію системи ППО С-300». Дуже гарні передумови до зустрічі, як на мене. А поки йде зустріч. На Голанах залунала тривога, та помічений запуск ракети «Patriot» по неідентифікованій цілі.

 • Прес-секретар сил Вільної сирійської армії: російські чиновники в Дараа попередили учасників переговорів від сил ВСА, що у вересні вони планують провести напад на північну провінцію Ідліб.

  Ідліб-Алеппо: Загострення в Латакії триває. Північні гори русня бомбардує вже другий день поспіль після смерті та поранення понад 70 урядових солдат та його союзників. Повстанці в свою чергу обстріляли позиції урядових бойовиків у гірських курдських районах в Латакії.

  Та в пику опублікованим фото загиблих бійців опозиції, повстанці надали фото-звіт проведеного напередодні рейду. Багато трупів асадитів, трофеїв, один полонений.

  Дараа: ВЕЛИКА БИТВА: Угруповання ісламської держави, що діє в Дараа, раніше відоме як «Джейш Халід ібн аль-Валід», назвала себе «Вілаят Хауран» та взяло на себе відповідальність за атаку джихад-мобіля в н.п. Зейзун. Напад був спрямований на сирійсько/московські підрозділи. За їх ствердженням загинули 35 та поранені 15 про-асадівських солдат, в т.ч. й свинособаки. Пошкоджено 2 танки.
  Міністерство оборони московії миттєво відреагувало та спростувало інформацію про те, що десятки російських військовослужбовців загинули в півдні Дараа. А що від них ще чекати?

 • На передодні можливої здачі повстанців, ісламісти в силовий спосіб намагаються покращити своє становище. Після стрілянини бойовики ІДІЛ взяли під свій контроль пагорб Джубла. Тим самим наближаючись до асадівських/московських військ. Дуже виправдана тактика при відсутності важкої артилерії та літаків.

  Військова поліція московитів увійшла в Тафас. Сили опозиції ще не оставили місто. Також в нього не входять й поки не планують входити асадити. Подробиці імовірної угоди, ще не оприлюднені. З тим надходять різні дані по просуванню сирійської армії. По інформації урядових джерел навіть Тафас вже в оперативному оточені. Почекаємо трохи поки проясниться, хоча дива чекати не варто.

  А переговори між московитами та повстанськими групами в оточеному Дараа-аль-Баладі не відбулися. Опозиція поки буде битися. Там САА знов пішла на штурм.

  Авіація сирійської армії завдає ударів по Джаллайну на заході Дараа.

  Ісламська держава (ISIS): Південь Сирії: рідкісні фото: бойовики ІДІЛ в пустелі Ас-Сувейди/Дамаска на знищеному Т-72. Як всім відомо іділівці вже неодноразово «знищені» в цьому районі, але чомусь з’являються знову. Раша військові експерти тут же запевнили, що в цих груп джихадистів не має ніяких шансів і вони нападають на урядові сили, щоб поповнити боєприпаси та запаси їжі. Тобто стан, коли терористи використовують твої війська за супермаркет з воєнторгом – нормально.

 • Далі буде…


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щоденні звіти з бойових дій у Сирії - аналіз, актуальні новини.


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: