Що там у Сирії – хроніка подій за 12 квітня

Big price: Вчорашній тролінг 88 левелу Президента Трампа на погрози русні красномовно демонструє відношення до такої погрози та реальний стан справ з можливості такі погрози реалізувати. Чекайте новеньких гарнюніх та розумних ракет, свинособаки!

Тим часом вчора ввечері (за київським часом) американські силовики прибули в WhiteHouse. Трамп показово демонструє свою єдність з республіканським політикумом та військовими. Імовірно вже все вирішено.

Пентагон відмовився коментувати твіт Президента, але з поясненням що військові не обговорюють майбутні військові дії. А прес-секретар  Сара Сандерс заявила що готові різні варіанти ударів в тому числі і по російських базах. Час м’якої політики до росії тепер в минулому.

 • Союзники теж не пасуть задніх. Прем’єр-міністр Тереза ​​Май планує сьогодні закликати екстрену зустріч уряду, щоб розглянути військові дії проти Сирії. А тим часом Велика Британія вже вивела свої підводні човни на відстань ракетного удару та прийняла винищувачі арабської коаліції та свої на авіаційній базі  Раф Акротірі що на Кіпрі.

  Президент Ердоган та президент Трамп обговорили Сирію по телефону. Після чого МЗС Туреччини заявив про наявність доказів вини асадівського режиму в хімічній атаці в м.Думі та закликав до відплати для недопущення таких злочинів в майбутньому.

  Ізраїльський прем’єр-міністр Нетаньяху підтвердив в розмові з путіним, що Ізраїль не дозволить Ірану встановити військову присутність в Сирії.  Крім того, ВСА (вільна сирійська армія) випускає 120 ракет градів по 2 авіабазам асадівської САА (сирійська арабська армія) на сході Йяріду.

  NOTAM подовжив попередження про навігацію, що діють навколо Кіпру, на 12 квітня.

 • Поки раша ЗМІ використовує «початок 3 світової» як мобілізуючий хлист для лохо-електорату і відволікаючий маневр від падіння рубліка, в щурячому лігві шухер не вщухає. Згодовуючи населенню міф про «непАпєдімость», російське командування намагається проводити закриті перемови з об’єднаним штабом США з надією що штати нададуть їм координати цілей для уникнення загибелі «іхтамнєтов». А тим часом вже вивезли командну верхівку двома літаками Іл-76 з Сирії (до речі, як і завжди. Севастополь та Одесу так само героїчно захищали, свого часу). Супутникові знімки російської військово-морської бази в Тартусі показують, що всі 11 російських бойових кораблів покинули Сирію.

  Get ready Russia, because they will be coming, nice and new and “smart!”

   

  Військові злочини росії: Сирійські урядові війська обстріляли місто Кафрхамра з важкої артилерії та нанесли удари з повітря населеним пунктам Нукаір та Хамірат в Алеппо.

 • Східна Гута, м.Дума: Всесвітня організація охорони (WHO) закликає до вільного доступу медиків в Думу для надання медичної допомоги постраждалим від хімічної атаки. За їх оцінкою близько 500 постраждалих знаходяться в лікувальних закладах з симптомами отруєння токсичними хімікатами. Місто Дума повністю зачищене від опозиційних сил, російська військова поліція з сирійською  армією зайшла в місто.  Переселенці зі Східної Гути облаштовуються в тимчасових кемпінгах  на півночі Сирії. ~ 3,500 переселенців з Думи влаштувалися в Bel Camp біля населеного пункту Азаз, створеному лише 2 тижні тому.

 • Продовжуються бої між асадіцями та бойовиками ІДІЛ на південь від Дей Ез-Зор. Звуки вибухів чітко чуються в різних частинах східної сільської місцевості в районі Абу-Камаль, контрольованому урядовими силами.

  Далі буде…


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щоденні звіти з бойових дій у Сирії - аналіз, актуальні новини.


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю