Сьогодні багато міжнародної інформації, тому почну зі слів сенатора-республіканця Ліндсі Грема, який попередив Ізраїль бути обережним в укладенні договору з росією щодо Сирії. Сенатор заявив, що у нього немає довіри росії і що москва не зможе гарантувати Ізраїлю вивід іранських сил з Сирії. Також США повинні залишитися в Сирії, щоб не допустити посилення Ірану і росії в регіоні і повернення ІДІЛ. Ці слова як основний мессидж всього, що сьогодні сталося.

Так от, поки прем’єр Ізраїлю летів до кремля, свино-собаки вирішили зробити провокацію у власному хамському стилі. А саме запустили БПЛА в бік Ізраїлю. Далі словами голови прес-служби ЦАХАЛу бригадного генерала Ронена Манеліса: «Ізраїльські ППО стежили за пересуваннями безпілотника ще до перетину ним кордону. Радари стежили за БПЛА протягом 15 хвилин, коли він перетинав ділянку території Йорданії, а потім буферну зону на сирійсько-ізраїльському кордоні. Бойові системи були готові збити літаючий апарат в будь-який момент в будь-якій точці його польоту. Перехоплення було узгоджене з російським військовим командуванням. Імовірно, це був безпілотник для збору розвідданих, що не мав озброєння». Потім, як то кажуть розтин підтвердив, що то був розвідник. Що не повідомив поважний генерал – чий був БПЛА? І це все відбувалося нагадаю, під час польоту Нетаньяху в москву.
Далі, через три години ЦАХАЛ відповів на провокацію та наніс ракетні удари по аванпостам сирійської армії та союзних військ (Хезболли) в Мадінат Ель-Баат, Кхан Арнабах та Аш-Самданія Аш-Шаркія в Аль-Кунейтри. Це в той час коли перемови з ху#лом вже велися. І що теж цікаве, Ізраїль відразу визнав що це він і опублікував відповідне відео (на гол. фото – все відбувалося вночі).
Звісно під таким «соусом» нічого путнього вийти й не могло. По закінченню зустрічі Нетаніяху зробив декілька протокольних нічого не означаючих заяв: “Ізраїль не має проблем з асадом. Ми не будемо втручатися в Сирію, якщо будуть укладені угоди про переміщення іранських сил від сирійського кордону з Ізраїлем”. І ще подякував московії за допомогу з іранцями.
Ху#ло сьогодні ще зустрічався з радником з міжнародних справ Вищого керівника Ірану Алі Акбар Велаяті. В ході зустрічі сторони обговорили ситуацію в Сирії. Тобто ху#ло в якості передаста намагалося ловити рибку в мутній воді. Но судячи за реакцією Ізраїлю на провокацію яка не забарилася, в нього нічого не вийшло.

Ще 240 бійців закінчили навчання та вступили в ряди СДС в Тал Абідад.

 • Підрозділ 1-го легіону ВСA арештував групу курдів з YPG, яка встановили керований фугас на одній з доріг, що ведуть до Джарабулус.

  Правозахисники у відчаї. Режим асада оголошує про загибель сотень затриманих у своїх в’язницях, щодня, без будь-якого шуму… на тлі міжнародної тиші.

  Щось цікаве відбувається за лаштунками на півночі Сирії під час великої битви в Дараа. Здається Туреччині вдалося «переконати» асада/ху#ла в своїх зазіханнях на добрий шмат країни. Імовірно це плата за стримування контрольованих повстанців на півночі Сирії. Місцеві опозиційні активісти повідомляють, що великий військовий конвой урядових військ залишив місто Телль-Ріфат на півночі Алеппо і вирушив у військову академію в Саламії. В той же час турецька артилерія почала обстріли по курдським позиціям в районах Шахба та Тіль Ріфат.

  Ідліб-Алеппо: А в Ідлібі, таж сама YPG, підірвала авто з бійцями Файлак аль-Шам. Четверо загинуло.

 • Дараа: ВЕЛИКА БИТВА: Інтенсивні удари з повітря вкс русні по Саам Аль-Джавалан.

  Очікують, що наступним здасться місто Ель-Харра. Тривають переговори. Бійці «Хайят Тахрір аш-Шам» покинули Інкхель і вирушили до Ель-Кунейтри. Згідно агенству Step News Agency, вони також евакуювали свою основну базу в Дараа, яка знаходиться недалеко від Нави, через тиск з боку місцевого населення.

  Ісламська держава захопила Гайта у повстанських сил. У той же час сирійська арабська армія взяла під контроль Аль-Аджамі, Тафас, Музайриб і Ядуда. 

  Повстанці, що залишилися в оточеному місті Дараа припинили спротив. В районі, який вони контролювали, на півдні Дараа підняли прапор Сирії.

  Урядові війська почали проводити арешти в місті Аль-Джиза на сході Дараа, незважаючи на угоду між рашкою і опозиційними угрупованнями, які вимагають, щоб урядові війська вийшли з Аль-Джизи.

 • Повстанці обстріляли з мінометів позиції сирійської армії в Мадінат Аль-Баат. Це там де сьогодні ударів завдав ЦАХАЛ.

  Ісламська держава (ISIS): СДС продовжує наступ на ісламістів та рухається до села Баб-аль-Хайр, і знаходяться вже в 15 км на південь від Аль-Тувейміна.

  Делегація армії США та генерал-майор Джаррард відвідали Демократичні сили Сирії в районах, які нещодавно захопили у ІДІЛ в місті Ад-Дашишах і на сході Дейр-Ез-Зор. Вперше високопоставлений генерал-майор Джаррард приїхав так близько до лінії фронту Демократичних сил Сирії з ІДІЛ. Їх відділяють лише кілька кілометрів. СДС захопили озброєння від убитих бойовиків ІДІЛ на фронті Дейр-Ез-Зор.

 • Далі буде…


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щоденні звіти з бойових дій у Сирії - аналіз, актуальні новини.


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: