Новини про рух військ курдських YPG в Алеппо, щоб допомогти сирійській арабській армії в Ідлібі, виявилися фейком. Про це повідомили кілька джерела з керівництва YPG. Більше того повідомлялося, що курди передягнуться в однострої САА. Це все заради поліпшення відносин з рашею. Ну ось і замовник цієї «новини» намалювався. Імовірно для створення цієї фальшивки, застосовували крім медійних ресурсів, ще й іранських найманців. Які дійсно передислоковуються ближче до Ідлібу.

Туреччина продовжує укріплюватися. Кілька турецьких вантажівок, що містять бетонні стіни, пройшли через перетин Баб аль-Хави на сирійсько-турецькому кордоні у бік турецьких контрольних пунктів в Ідлібу.

Очевидно бойові втрати без падіння бойового духу асадити визнати вже не можуть. Тому вже другий генерал за повідомленням помер від “серцевого нападу” з початку липня. Бригадний генерал Ахмед Ганем з Тартуса. Як вони схожі ці покидьки – асад та ху#ло.

 • Великий Ідліб: А ця новина схоже йде від турецьких інтересів. Про-турецьке об’єднання угруповань під назвою “Національні армії” з півночі Алеппо підтвердила свою готовність об’єднатись з опозиційними фракціями в Ідлібі.

  А поки в Ідлібі встановилася відносна тиша. Цивільні підраховують втрати та збитки. Наприклад, кількість загиблих від бомбардування в місті Умм-аль-Кубра склала більше 40 загиблих. А в місті Сармада, заміноване авто знищило 5-поверхову будівлю. Подейкують, що в ньому проживали бійці ХТШ з родинами. Приблизна кількість загиблих 37 людей, включно з членами родин. Ще одна будівля склалася тому що в ній вибухнули боєприпаси однієї з групи повстанців які в ній зберігалися. Загинули ще 20 людей.
  В цілому ситуація напружена. Соціальна обстановка складна. Багато людей знаходяться ще живими під завалами. Рятівники працюють цілодобово.

  Асадити теж вирішили набрати собі заручників. З автобусів, що прямують з підконтрольних уряду територій в Ідліб, солдати САА забирають людей (в основному – молодих людей) в невідомому напрямку. Імовірно будуть намагатися обміняти їх на «примиренців» з Ідлібу.

  Ісламська держава (ISIS): ІДІЛ відзвітував про знищення танку САА в Абу-Камалі та виклав відповідне відео.

 • Хоча режим і продовжує рух по територіям, що контролювалися ІДІЛ в пустелі Ас-Сувейда. Це навряд чи можна назвати перемогою. Ісламісти уникають прямих зіткнень та уклоняються від боїв. Натоміть чудово проводять диверсійні акти. Так за вчора внаслідок підривів на фугасах втрати ССА склали 11 чоловік (3 загинуло та 8 поранено).Серед постраждалих бригадний генерал (імовірно той що помер від серцевого нападу) та полковник з 10-ї дивізії. Їхній транспорт був вражений іділівцями.

  Декілька членів сирійських демократичних сил отримали травми, коли вибухнула міни під їхнім автомобілем в селі Аль-Шанан на схід від Дейр Ез-Зор.
  Далі буде…


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щоденні звіти з бойових дій у Сирії - аналіз, актуальні новини.


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: