Кажуть, що про турецька “Харакат аль-Кайям” підірвала штаб-квартиру “Сирійських демократичних сил” в районі міста Хасака. Це взагалі тривожний симптом, якщо правда. Але скоріш за все це знов російські терористи намагаються внести розбрат в анті-асадівськи сили.

Сьогодні з ранку, в місті Ракка, який також контролюється “СДС”, пролунав потужний вибух. В повітря підлетів припакований автомобіль. Загинуло що найменше 2  та поранено 3 місцевих.  

Попри зусилля росіян та їх терористів, командири різних опозиційних угруповань все ж таки намагаються знайти порозуміння та діяти разом. Командири «Файлак Рахмана» (капітан Шамір) та «Джайш Іслама» (I. Буйдані) на фото з лідером «Мутассем бригади» перед перемовами по взаємодії.  Ізраїль: Фото дня від Reuters (на головному фото). Ізраїльський солдат поруч з покажчиком напрямків та відстані до різних міст біля спостережного посту на Голланських пагорбах. До Дамаска лише 60 км.

Загроза тимчасово усунута. Обмеження та тривога зняті. Бомбосховища закриті. Згідно даних сирійського центру з дотримання прав людини від ізраїльських ударів загинули 11 іранців, 6 солдат САА та 27 проксі комбатантів. Всього 44.

Дотаково, в мережу попали світлини знешкодженого напередодні “Панциря”. За характером ушкоджень, ізраїльтянами імовірно був використаний дрон-камікадзе.  

Хама-Хомс: Понад 100 автобусів прибули за бійцями опозиції та їх родинами на захід від Аль-Саламії в північного Хомсі, до цього опозіціонери знищили свої склади боєприпасів, щоб не лишати їх асаду. 

Ісламська держава (ISIS); Дейр Ез-Зор: По позиціям «Сирійських Демократичних Сил» біля Дайра Аз Завра було проведено артилерійський обстріл. Хто був атакував невідомо. За допомогою американців – СДС відповіли також артилерією. Повідомляють що противник був знешкоджений. В СДС без втрат.

Піщана буря в пустелі Дейр-Ез-Зор, що розігралася не на жарт, значно уповільнила прогрес СДС проти ІД. Ярмук:  На півночі Дамаску завершився вихід бойовиків «Хайят Тахрір аш-Шам» з районів Аль-Хаджар Аль-Асвад та Ярмук. За 8 днів виїхало більше 3,2 тисяч бійців та більше 5 тисяч членів родин. Переміщені направляються на північ країни.

Російська гвардія маскуючись під військову поліцію продовжує знаходитись в контрольованих районах Східної Гути, а саме в місті Дума. Під час патрулювання цих вояк був помічений бронеавтомобіль «Тайфун К-53949» з пристроєм  постановки радіоперешкод РП-377ВМ1.  Ці машини використовуються для дезактивації радіопристроїв що можуть бути використані для керованих фугасів.

За даними інформ. агенції “Амак”, в боях за район табору Ярмук було вбито більше 670 військових САА, 49 з них були снайперами. Найбільші втрати сирійці понесли в районах Єль-Хаджар-Аль-Асвад та таборі Ярмук – по 28% та 39% відповідно. Крім того, в наведеній нижче таблиці вказана кількість знищеної та пошкодженої техніки: 12 од. знищено (включно 3 танки та 3 БМП) і 19 од. пошкоджені (включно 10 танків та 3 БМП). Один БПЛА збитий. Опубліковані дані майже співпадають з даними військових журналістів та ІД.  Самостійно вираховуємо кількість санітарних втрат. Ось така вона – «можем пАвтаріть».   На даний час запеклі бої продовжуються. Незважаючи на закономірний невтішний для них прогноз, джихадісти не планують здаватися. Далі буде… 


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щоденні звіти з бойових дій у Сирії - аналіз, актуальні новини.


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: