Кажуть, що про турецька “Харакат аль-Кайям” підірвала штаб-квартиру “Сирійських демократичних сил” в районі міста Хасака. Це взагалі тривожний симптом, якщо правда. Але скоріш за все це знов російські терористи намагаються внести розбрат в анті-асадівськи сили.

Сьогодні з ранку, в місті Ракка, який також контролюється “СДС”, пролунав потужний вибух. В повітря підлетів припакований автомобіль. Загинуло що найменше 2  та поранено 3 місцевих.  

Попри зусилля росіян та їх терористів, командири різних опозиційних угруповань все ж таки намагаються знайти порозуміння та діяти разом. Командири «Файлак Рахмана» (капітан Шамір) та «Джайш Іслама» (I. Буйдані) на фото з лідером «Мутассем бригади» перед перемовами по взаємодії.  Ізраїль: Фото дня від Reuters (на головному фото). Ізраїльський солдат поруч з покажчиком напрямків та відстані до різних міст біля спостережного посту на Голланських пагорбах. До Дамаска лише 60 км.

 • Загроза тимчасово усунута. Обмеження та тривога зняті. Бомбосховища закриті. Згідно даних сирійського центру з дотримання прав людини від ізраїльських ударів загинули 11 іранців, 6 солдат САА та 27 проксі комбатантів. Всього 44.

  Дотаково, в мережу попали світлини знешкодженого напередодні “Панциря”. За характером ушкоджень, ізраїльтянами імовірно був використаний дрон-камікадзе.  

  Хама-Хомс: Понад 100 автобусів прибули за бійцями опозиції та їх родинами на захід від Аль-Саламії в північного Хомсі, до цього опозіціонери знищили свої склади боєприпасів, щоб не лишати їх асаду. 

  Ісламська держава (ISIS); Дейр Ез-Зор: По позиціям «Сирійських Демократичних Сил» біля Дайра Аз Завра було проведено артилерійський обстріл. Хто був атакував невідомо. За допомогою американців – СДС відповіли також артилерією. Повідомляють що противник був знешкоджений. В СДС без втрат.

 • Піщана буря в пустелі Дейр-Ез-Зор, що розігралася не на жарт, значно уповільнила прогрес СДС проти ІД. Ярмук:  На півночі Дамаску завершився вихід бойовиків «Хайят Тахрір аш-Шам» з районів Аль-Хаджар Аль-Асвад та Ярмук. За 8 днів виїхало більше 3,2 тисяч бійців та більше 5 тисяч членів родин. Переміщені направляються на північ країни.

  Російська гвардія маскуючись під військову поліцію продовжує знаходитись в контрольованих районах Східної Гути, а саме в місті Дума. Під час патрулювання цих вояк був помічений бронеавтомобіль «Тайфун К-53949» з пристроєм  постановки радіоперешкод РП-377ВМ1.  Ці машини використовуються для дезактивації радіопристроїв що можуть бути використані для керованих фугасів.

  За даними інформ. агенції “Амак”, в боях за район табору Ярмук було вбито більше 670 військових САА, 49 з них були снайперами. Найбільші втрати сирійці понесли в районах Єль-Хаджар-Аль-Асвад та таборі Ярмук – по 28% та 39% відповідно. Крім того, в наведеній нижче таблиці вказана кількість знищеної та пошкодженої техніки: 12 од. знищено (включно 3 танки та 3 БМП) і 19 од. пошкоджені (включно 10 танків та 3 БМП). Один БПЛА збитий. Опубліковані дані майже співпадають з даними військових журналістів та ІД.  Самостійно вираховуємо кількість санітарних втрат. Ось така вона – «можем пАвтаріть».   На даний час запеклі бої продовжуються. Незважаючи на закономірний невтішний для них прогноз, джихадісти не планують здаватися. Далі буде… 


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щоденні звіти з бойових дій у Сирії - аналіз, актуальні новини.


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: