І ось відповідь від Ірану, що не забарилася на вчорашні ху#ловські дипломатичні потуги – радник Хаменії: «Ми не вийдемо з Сирії під тиском. Ми виведемо наших військових радників з Сирії, якщо це буде запропоновано урядом асада».

Майк Помпео вчора в Брюсселі скликав засідання членів сил Коаліції, разом з Йенсом Столтенбергом і Хайдером Аль-Абаді. «Наша кампанія повністю підтримує наступний етап ліквідації ІДІЛ. Тільки минулого місяця майже $1 млрд виділили для стабілізації захоплених районів в Іраку і Сирії».

Два бійця про-турецького угруповання «Файлак аль-Шам» були застрелені курдськими партизанами в Африні.

 • Ідліб-Алеппо: Хвиля терактів та вбивств на територіях, що контролюються опозицією знов піднялася на високий рівень. СЦМПЧ: за останню добу в Ідлібі і околицях вбили 9 людей, кількість загиблих людей з кінця квітня 2018 року зросла до 228 осіб. І хоча на території, що контролюється «Хайят Тахрір аш-Шам» (Ідліб) відповідальність за теракти бере на себе ісламська держава, а на територіях, що контролюються Туреччиною – курди, враження що це керується з кремля не покидає. Хоча б тому, що на території асада теракти не відбуваються.

  Терористи Ісламського держави вчора організували напад на дорозі між містами Маарат Мисрін і Хазану, загинули два бійця ХТШ, а також вибух на дорозі між містами Буслая і Хан Шейхун – в результаті якого вбито ще 3.

  У провінції Ідліб служба безпеки ХТШ ліквідували/вилучили 3 СВП на тлі зростаючих атак, які переважно проводять ІДІЛ – 1. В таборі біженців Атме, 2. В місті Ідліб, 3. В місті Джіср Аль-Шугур.

  Дараа: ВЕЛИКА БИТВА: За Ейнштейном – ідіот це людина, яка вкотре виконує ті самі дії з надією отримати інший результат. Не знаю, на що розраховували асадити/московити, але розвідувальний дрон який сьогодні полетів в бік Ізраїлю був так само збитий ракетою Patriot над Кунейтрою. Чекаємо подальших дій на цю провокацію, бо дехто висновків не робить ніяких.

 • “Медіа-відділ” Ісламської Держави офіційно оголосив про скасування угруповання
  “Джейш Халід бін Валід”, що контролювала територію в Дараа. На зміну їм приходить новий т.зв “вілаят Хавран”. Новий вілаят включає в себе всю провінція Кунейтра, Дараа і деякі райони Йорданії.
  Також бойовики ІД закликали всіх бойовиків ВСА покаятися і приєднатися до ісламського державі, щоб протистояти сирійської армії.

  Там же, «Джейш Халід бін аль-Валід», які відкрито заявив про свою причетність до ІДІЛ, заявив про “звільнення” н.п. Хііт від сил ВСА в Дараа. Сили ВСА відступили зі стрілецькою зброєю, здали ІДІЛ важку зброю і боєприпаси.

  ВПС Сирії скинули бочкові бомби на Аш-Шаджарах і Аль-Джамлах на заході Дараа, по районах, що контролюють ІДІЛ.

  Ісламська держава (ISIS): Демократичні сили Сирії активно обстрілюють з артилерії місто Аш-Шафах і Ас-Сусах на сході Дейр-Ез-Зор. І почали операцію по ліквідації останнього оплоту ІДІЛ в місті Хаджин в Дайр-Ез-Заур, за підтримки партнерів Коаліції.

  В результаті авіаударів сил Коаліції по місту Ель-Багхуз біля Абу-Камаля, загинули 55 мирних жителів, більшість з них – це переміщені іракці. Коментар Коаліції : “Коаліція або наші сили-партнери могли провести удари в районі Аль-Суса і Багур Фухані 12 липня. Ми надсилаємо звіт до нашого відділу цивільних катастроф для подальшої оцінки цього твердження”.

 • Завтра посту не буде. А далі буде…


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щоденні звіти з бойових дій у Сирії - аналіз, актуальні новини.


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: