За минулі дві доби, суттєвих змін на сирійських фронтах не сталося. Лише хочу зазначити, що бойові дії на півдні Сирій відбуваються під час загострення між Ізраїлем та Хамасом. Всього за вчорашній день по південному Ізраїлю випущено понад 160 мін та ракет бойовими групами з сектора Газа. З них більше 100 вибухнули на відкритих полях, близько 30 перехопив “Залізний купол”.

Розкрито питання – чиї були БПЛА, що збивалися Патріотами над Голанами. Вся відповідь на фото.

Ердоган провів телефоні перемови з ху#лом.

Нетаньяху та Трамп обговорили Сірію та Іран перед зустріччю останнього з ху#лом. Здається ця зустріч пройде на сценарієм кремлівської молі.

Сирійська демократична рада проведе третю Генеральну конференцію 16 липня в місті Аль-Табках в провінції Аль-Ракка. Очікується, що дуже важливі рішення будуть прийнятті по північному сходу Сирії за її результатами.

Терористична активність в повстанських районах Сирії не вщухає. До неї вже долучилися про-асадівські банди. В міста Аль-Ракка в готелі Taj Al-Taj під час зустрічі представників збройних сил коаліції з ополченцями був підірваний СВП.

ІДІЛ підірвало СВП в самому у місті Аль-Ракка.

Внутрішні сили безпеки коаліційних сил СДС намагаються зашкодити хвилі терактів. В Аль-Ракка викрито та заарештовано учасників мережі, що доставляли та розповсюджували зброю і боєприпаси до законсервованих ланок ісламістів.

В місті Дженереріс на північ від Алеппо сталася масова втеча ув’язнених іділівців з в’язниці угруповання Файлаг аш Шам. Служби безпеки заарештовані вже 8 з 15 втікачів.

Ідліб-Алеппо: Боротьба з терористами ІДЛІ триває й в Ідлібі. У місті Салкін шахід ІДІЛ вистрибнув з четвертого поверху після того, як його обложили бійці безпеки ХТШ. А поблизу н.п. Салва повстанці виявили та знешкодили СВП замаскований під скелю.

Дараа: ВЕЛИКА БИТВА: Після тривалого арт.обстрілу селище Машарах в Кунейтрі асадити з 7 дивізії САА почали штурм. Під час нападу вони зазнали численних втрат. Також повстанцям вдалося заманити асадитів на мінне поле. Серед загиблих бригадний генерал цієї дивізії. Після жорстоких сутичок між повстанцями та урядовими силами місто було захоплено. Селище Машарах знаходиться близько 11 км (7 миль) від Голанських висот.
Також після штурму САА було захоплене селище Зімрін на північних схід від Інкілу.

САА, що обстрілює місто Аль-Тайха в північній Дараа з ракетами “земля-земля”. Під ударами Аль Харрах, Кафр Насій. Тель Харра знаходиться під інтенсивним бомбардуванням. Бойові гелікоптери безперервно вражають укріплений пагорб.

Почалося переселння тих, хто відмовляється примиритися з владою Сирії – автобуси прибули туди, де колись була повстанська фортеця в старому місті Дараа. Сьогодні перша партія повстанців з Дараа-аль-Балада їде на північ Сирії в Ідліб з цивільними особами, що налічують близько 1500 чоловік.

Ісламська держава (ISIS): В п’ятницю я повідомляв про нанесення авіаударів ВПС коаліції по місту Хаджин, що контролює поки ІДІЛ. Казали, що внаслідок ударів загинули не менше 55 цивільних. Американці обіцяли розібратися. З годом був опублікований список загиблих «цивільних» – близько 40 військовослужбовців САА, серед них 13 офіцерів разом з 2-ма генералами. Лишилося питання, що асадити включно з двома генералами робили на підконтрольній ІДІЛ території.

Міжнародні коаліційні літаки продовжили обстріли міста Хаджін в Дейр-Ез-Зор. Облога міста триває.

СДС продовжують наступ та зачищення територій від ісламістів. Зчільнені н.п. Аль-Баджарі, Аль-Бадир та Афра. Завдяки чому ІДІЛ втратив свої останні території в провінції Аль-Хасаках.
Далі буде…


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щоденні звіти з бойових дій у Сирії - аналіз, актуальні новини.


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: