Що там у Сирії – хроніка подій за 14-15 вересня

Турецька армія готова в найкоротший термін переправити близько 50 000 військових до Сирії, які на зараз перебувають в постійній боєготовності.

Також за останні дні зафіксовані три колони з технікою, що йшли на підсилення турецьких обсерваційних постів в Ідлібі. Всього в колонах налічили близько 50 танків    та бронетранспортерів, з засобами ППО.

 • Міністр закордонних справ Туреччини Чавушоглу: “Ми працюємо з росією за для досягнення режиму зупинення вогню в Ідлібі».

  І поки не охолонуло, турецька дипломатія намагається продати свою перемогу і до-речі досить вдало. Тим часом в Стамбулі пройшло турецько-німецько-французька нарада з питання Ідлібу. Без сумнівів, швидкість з якою європейські союзники реагують на сирійські питання свідчать на користь в бік Анкари.

  Рашка тут же мордою сумної коняки лаврова, запевнила в тому, що вони завжди за все хороше та проти всього поганого, створять коридори для біженців, будуть сприяти місцевим мирним домовленостям та анонсують нову зустріч на вищому рівні з турками. Султан всіх перегарав.

 • США здійснюють повітряні перевезення морських піхотинців та спецпризначенців на Osprey + різноманітним обладнанням / постачанням, включаючи Mk 153 SMAW, навколо Аль-Таффа, на півдні Сирії.

  Великий Ідліб: Цікава інформація, яка підтверджує, що наступу САА на Ідліб не буде. Підрозділи дивізії республіканської гвардії «Сили Тигра» під керівництвом генерала Сухейл аль-Хасана, покинули свої позиції на півночі Хама та вирушили у напрямку міста Пальміра в Хомсі.

  Незважаючі на це повстанці продовжують укріплювати свої позиції. Залучають для цього доброволців з числа місцевих.

  Місцеві що підтримують повстанців провели низку спонтанних акцій на підтримку революційного руху. На фото така демонстрація в місті Маарет Аль-Нюман. Люди, що прийшли з прапорами повстанців призивали дати відсіч асаду та рашикам.

 • На фото показана мапа Ідлібу, з різнокольоровими позначення територій, що під контролем різних фракцій, прапорцями позначені місця масових зборів місцевих, а червоними позначками місця обстрілів з асадиті/русні.

  Блискавичну операцію провела служба безпеки ХТШ проти одного з осередків ІД. Вчора надвечір бойовики ісламської держави викрали одного з бійців ХТШ – Набиль Саба’а, в селі Азавійа Маунт. Миттєво зреагувавши на злочин, на протязі декілька годин бійці ХТШ знайшли викраденого живим. Під час операції декілька членів ісламістського осередку буди знешкоджені, ще п’ять заарештовані.

  Також повстанці поновили в Ідлібі компанію по ізоляції людей, обвинувачених у сприянні “примиренню” з асадом.

 • Ісламська держава (ISIS):
  СДС/SDF прорвали перші лінії оборони ісламістів. Сирійські демократичні сили несуть великі втрати.

  В селі, Аль-Багхуз, що поруч Аль-Букамаль, внаслідок удару міжнародної коаліції по місцю зібрання ісламістів було вбито 26 терористів ісламської держави.

  За даними опозиційних джерел, асадити зазнають величезних втрат під час бойових зіткнень з ісламістами. Кажуть, що лише з початку серпня офіційно підтверджені 50 – «200». І хоча по пораненим офіційної статистика нема – їхня кількість може бути більше 500. Лише в останній засідці, що організували бойовики ІД проти САА, загинули та зазнали поранень 45 сирійських військовослужбовців.
  Далі буде…


 • Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щоденні звіти з бойових дій у Сирії - аналіз, актуальні новини.


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: