Кажуть на сайті Конгресу виклали проект Закону S.3336 про нові санкції для раші. Чесно кажу в оригіналі не читав, але згідно побачених викладок там чудово все. Конкретно, по Сирії – рашку підв’язують до виведення іранських військ з Сирії (вони мусять це забезпечити), мусять позабирати назад все своє залізяччя з военгторгу та в кінці-кінців відповісти за бомбардування Сирії, бо це є військові злочини. В проекті Закону визначені конкретні строки під кожний пункт. Прийняття проекту як Закону можливо і до виборів в Конгрес наприкінці осені так і до них. Для чого я це кажу, а для того, що в рашки вікно можливостей по Сирії закривається вже навесні 2019 року, це коли санкції будуть діяти в повному обсязі. Санкції не квіточки, там про заборону купівлі москвитських ОФЗ та держ.боргу. Тобто те, що ми так довго чекали. Відповідно, ху#ло енд компані намагатимуться закрити сирійське питання до цього терміну або як мого скоріше. Тому чекаємо суттєвих військових загострень в Сирії вже восени.

Намагання рашистів переломити хід війни у свій бік лише дипломатичним шляхом вряд чи зазнають вдачі. Зустрічі з усіма, що почастішали свідчать як раз про це. Позавчора сумна коняка лавров, щось привезла в Анкару. По результатам зустрічі – турецький міністр ЗС заявив, що Туреччина та раша продовжить нейтралізацію терористів в Ідлібі разом. Це певно значить, що рашка здасть всіх своїх терористів, яких навчає та фінансує туркам. Більше нічого. Бо турки навряд чи вважають терористами тисячі повстанців, яких самі ж й озброїли. Крім того, звертаємо увагу на те, що Туреччина робить бадьорі заяви на тлі рекордного знецінення національної валюти – ліри та показовому лупцюванню їх з боку США.
Анонсований трьохсторонній саміт між ху#лом, Ердоганом і Руахані 1-го тижня вересня в Тегерані.
І з Ізраїлем не все гаразд. Після заняття бунтівних територій провінції Дараа, русня швиденько розгорнула до десятка своїх спостережних постів, а фактично розвід.пунктів на кордоні з Голанами. З подальшою передачею цих постів урядовій САА. Всі раша воєнкори прямо «міроточили» на цю новину. І ось внезапна, заступник командувача московитами в Сирії генерал-майор сергій кораленко заявив, що російська військова поліція покине Голанські висоти після приходу патрулів ООН в цей район. Тобто відновиться статус-кво, який був до початку війни в Сирії. Русня на вихід.

В результаті теракту в Джараблусе (під контролем ВСА) загинула жінка, троє дітей отримали поранення. Підозрювані вже затримані.

Режим асада під тиском іранського КСІР розпочав кампанію арештів керівників Національних сил оборони в провінції Дейр Ез Зор. Причиною послужив їх постійний конфлікт із про-іранськими шиїтськими формуваннями та їх діями з «купівлі» місцевої нерухомості, яка привласнювалася після примусового виселення з них родин причетних до повстанців. Один з керівників НСО, що виступав проти подібної «передачі» був вбитий невідомими. А кілька днів назад відбулися зіткнення між НСО та іракською шиїтською групою Хезболла Аль Нуджаба в Аль Букамале. Її глава Хадж Салман пообіцяла, що НСО в Дейрі Ез Зорі буде розпущено. Загони НСО формувалися в основному з жителів міста Дейр Ез-Зор та навколишніх сіл, які ніяк не були пов’язані з Іраном.
В даний час йдуть арешти командирів загонів НСО в провінції Дейр Ез-Зор.
В Дамаску загони НСО, що залишаться будуть включені до складі 101 бригади республіканської гвардії. Як все «скрєпнєнько».

Великий Ідліб: Наглядові центри зафіксували загибель 150 жителів Ідлібу і західних районів Алеппо з 8 по 14 серпня, 83 людини загинули в результаті авіаударів Росії і урядових військ, ще 67 – у результаті вибуху в Сармаді, більше 35 осіб отримали поранення, деякі люди в знаходяться критичному стані.

Як варіант порятунку, деякі сирійські родини переїхали жити в намети під обсерваційні пункти турецьких військ.

Частина сирійців почала іммігрувати в бік турецького кордону, втікаючи від бомбардувань.

Русня обладнує нові спостережені на кордоні з Ідлібом біля н.п. Мурк, що в Хама. Там розмістилися танкові колони «Сил тигра» САА.

Асад відновив бомбардування Ідлібу. Місто Ум-Кхалакхіл попало рід ракетний удар РСЗВ. Загинули три людини, у тому числі дитина, в результаті обстрілу проурядовими військами Аль-Тамані. Удари наносять БМ-21 5-го корпусу САА.

ХТШ в свою чергу продовжують проводити мобілізаційні заходи та перекидають підкріплення к місту Алеппо, не забуваючи при цьому проводити зачистки від ланок ІДІЛ та примиренців. Яким дали назву – «жаби». Заарештовано ще 18 «жаб».

Ісламська держава (ISIS): Згідно з військовим джерелом в Ес-Сувейді, бойовики ІДІЛ сьогодні вранці провели масштабний напад на північному схилі ущелини Аль-Сафа. Про наслідки не повідомлялося.

Сирійська армія продовжує облогу на міста Тель-Аль-Сафа, останнього оплоту ІДЛІ в пустелі Ес-Сувейда. Іділівці вдало відбиваються та контратакують.

Курдський керівник СДС/SDF оголосив про початок 3 етапу операцій проти IДІЛ у місті Хаджин провінції Дейр Ез-Зор протягом декількох днів.
Далі буде…


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щоденні звіти з бойових дій у Сирії - аналіз, актуальні новини.


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: