Що там у Сирії – хроніка подій за 14 квітня

Big price:

Vice President Mike Pence:  Сьогодні вечером, за наказом Президента США наші збройні сили разом з Великобриттанією та Францією почали атак проти об’єктів хімічної зброї  в Сирії. Америка та наші союзники змиряться з застосувангняи хімічної зброї проти чоловіків, жінок та дітей.  Бог благословить наші мужні війська  войск і війська союзников.

Boris Johnson: Вітаю новину про військові удари Великобританії по основних об’єктах хімічної зброї в Сирії разом з нашими американськими та французькими союзниками. Світ об’єднаний в своєму неприйнятті до будь-якого застосування хімічної зброї, а особливо проти цивільних осіб.

 • Нарешті це сталося. За попередніми даними близько 100-120 ракет було випущено проти об’єктів де за даними розвідки розроблялись або виготовлялась хімічна зброя, державним сирійським установам.

  Під удари потрапили більше 12 об’єктів (поки попередньо). А саме, об’єкти в  біля палацу,  штаб республіканської гвардії на горі Qassion , військовий аеродром Mezzeh в Дамаску, військовий об’єкт Al-Domair, військовий завод, база та штаб Хезбола в Quseir в Хомсі, бази республіканської гвардії в Алеппо.

  Ізюминкою цього шоу є те, що за словами генерала Данфорда: російські ракети залишалися безмовними під час американських, британських, французьких атак, лише сирійські військові відреагували на те, що були випущені деякі ракети “поверхня-повітря”.

  Коаліція втрат не зазнала.

 • Після надходження інформації про результати атак та їх наслідки, напишу про це більш докладно.

  Далі буде….

   


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щоденні звіти з бойових дій у Сирії - аналіз, актуальні новини.


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю