Mission Accomplished! Місію виконано. Цілі уражені. Пентагон фіксував до 40 вильотів ракет системи сирійської ППО, навіть після ураження цілей, але не зафіксував жодного перехоплення  своїх ракет. Комплексна робота військових союзників виконана на відмінно, розвідка переробляє отриманні дані, політики почали монетизувати військові успіхи у електоральні зиски. Щодо заяв російської сторони: Посол США в ООН Хейли: «…росія може жалітися на все, що хоче в своїх фальшивих новинах, але ніхто не купиться на цю брехню…» .  Для брехні використовуються всі доступні медійні та  дипломатичні канали, сьогодні не зважаючи на вихідний – росія знов збирає Радбез ООН. За для протидії брехні наведу пропозицію Президента Петра Порошенка: «ООН потребує негайного реформування. Треба позбавити країну-агресора права вето. Також потрібно підвищити ефективність інших безпекових союзів, у тому числі – НАТО. І ширше відкрити двері для України до цього безпекового об’єднання». Іншого шляху нема, а поки росія за словами Британського делегату в ООН: «порушує міжнародні договори та ігнорує міжнародне право».

Підсумовуючи цю тему наведу лише декілька фотографій результатів руйнувань сирійських об’єктів,

та як Пентагон випускає перші зображення ракетного крейсера USS Monterey (CG-61), який запускає Томагавки в Сирію з Червоного моря.   Робота триває. Ворог ще й досі живий, хоча добряче побитий. Скориставшись шумихою ізраїльські ВПС нанесли удар по іранським військовій базі за складами  на горі Аззан у південному Алеппо. Спостерігалися численні детонації.

 • Триває робота проти ІГІЛ. За підсумками в період з 6 по 12 квітня збройні сили коаліції під керівництвом США провели 65 повітряних ударів проти Isis, 10 з них в Сирії та 55 в Іраку.

  Військові злочини росії: Під важкі артилерійські обстріли сьогодні потрапили сільські населенні пункти в провінціях Хомс та Хама. 28 варварських ударів по домівках цивільних в Алмаждал та Ізалден. Бригади  рятівників працюють над завалами та евакуюють поранених. 

  Східна Гута, район Ярмук: За даними російського центру по примиренню м.Дума покинули  3976 опозиційних бійців з родинами, всього 21 145 особи. Місто контролюється військовою поліцією росії.

 • Триває накопичення сил на базі в районі Ярмук, для подальшого штурму останнього бунтівного анклаву в Східній Гуті.

  Після проведення союзниками повітряних ударів, сирійська влада удалася на масові пропагандистські заходи для підняття  бойового духу. Антиамериканські та на підтримку асада демонстрації проходять в великих містах країни.

  Далі буде….


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щоденні звіти з бойових дій у Сирії - аналіз, актуальні новини.


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: