«Лайномети» скрєпоносов виходять на нову хвилю – рашка завила, що має докази причетністі Заходу до хіматак в Сирії. Згідно їхнього бреду – місія ОЗХО в Сирії порушує положення Конвенції про хімзброю. Навряд чи на когось, крім внутрішнього люмпену, це справить враження. Але можемо судити, що поки  нічого в політиці запорєбрікових не міняється. До речі, це стосується і нас.
Хоча процес зашквару як то кажуть на лиці – свинособакам хоч сси в очі. Ось і тут – рашка не бачить ескалації бойових дій на південному заході Сирії, бої там не ведуться, а офіцери російського Центру примирення продовжують переговори, щоб уникнути масового кровопролиття. Що вони там палять? Чи вже на щось міцніше підсіли?

США закликають Південний фронт сил ВСА “бути терплячими”, згідно повідомлення від Державного департаменту. США, як і раніше, стурбовані повідомленнями про збільшення операцій уряду Сірі на південно-західній Сирії в межах зони де-ескалації, укладеної між США, Йорданією та росією. США продовжують застерігати як від росії, так і від асадського уряду від серйозних наслідків цих порушень. Імовірно Штати в 100500 раз намагаються вирішити все не вбиваючи сотні сирійців, хоча цього разі навряд чи вийде.

Провінція Ракка: в місті Хаммам Аль-Туркмен, бойовики ІДІЛ пошкодили дві машини Демократичних сил Сирії, висадивши в повітря замінований автомобіль. Це перший напад Ісламської Держави в Ракка з моменту, як в жовтні минулого року вони втратили провінцію.

За даними організації Enab Baladi, росія і Туреччина уклали угоду по Телль-Рифату: сирійська армія покине місто; будуть присутні збройні сили Туреччини і росії; повернення раніше переміщених мирних жителів; створення місцевої поліції. Всім зрозуміло, що рашка там тимчасово. Ердоган потужно тисне і дотисне. Він вже дорого заплатив за свої амбіції і відступати не буде.

Бійці Магавир Аль-Тавра і військові США потрапили під потужний обстріл на північному сході Сирії в пустелі Хомса. В цілях самооборони вони відкрили вогонь у відповідь на ураження. Хоча патруль був проти-іділівський не повідомляється хто саме атакував коаліційні сили. В тому регіоні територій які контролюються ісламістами відсутні, так що не виключаємо що це асадовсько/ху#ловська провокація.

Ідліб-Алеппо: По Аль-Латамні на півночі Хами сили САА відкрили ракетний та артилерійський обстріл. У відповідь повстанці обстріляли лінію фронту Масасина в Хамі, є жертви серед проурядових бойовиків.

Дараа-Ас-Сувейда: ВЕЛИКА БИТВА – Сьогодні вночі на лінії фронту Бусра Аль-Харір йшли зіткнення. По місту нанесли декілька авіаударів. На фото місцеві що встигли рятуватися в бомбосховища під час удару вск русні.

Села Мусайках і Аль-Даллафа в районі Аль-Ладжата як і раніше важко обстрілюють. Сирійські війська застосовують проти бойовиків в провінції Дараа РСЗВ “Смерч” і “Ураган”.

Згідно даних Сирійського центру моніторингу за дотриманням прав людини: ВПС русні та урядових сил скидає бочкові бомби на об’єкти опозиційних сил в селах Бусра Харір та Херак на південному заході Сирії.

Дейр Ез-Зор-Аль-Хасаках: Демократичні сили Сирії потроху просуваються на схід провінції Аль-Хасаках та звільнили від ІДІЛ село Аль-Зибах в 6 км від кордону з Іраком. Після чого виконали традиційний танок.

Далі буде…


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щоденні звіти з бойових дій у Сирії - аналіз, актуальні новини.


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: