Україна засудила факт визнання Сирією квазі-республік – Абхазію та П.Осетією.

Сьогодні мзс залісся повідомило, що сумна коняка лавров обговорив зі своїм американським візаві Україну та Сирію.

Організації по забороні хімічної зброї з встановлення фактів використання ХЗ в Сирії повідомляє, що в найближчі тижні нададуть звіт про хімічну атаку в Думі 7 квітня. Чекаємо нового волання із-за порєбріка.

Бойовики Загонів народної самооборони і чиновники Саудівської Аравії обговорили формування нових військ в Сирії. Анатолійське агентство повідомляє, що саудівські чиновники встановили контрольно-пропускні пункти між містом Хасака і Ель-Камишлі, щоб набрати новобранців. Бойовикам обіцяють $200, якщо вони приєднаються до нового формування.

Міністр закордонних справ Туреччини: до кінця літа необхідно реалізувати план по Манбиджу, якщо США і Туреччина укладуть угоду. Згідно намірів турків, курдські мілітарні організації мають покинути Манбидж. А поки буде сформовані нові органи влади в місті будуть знаходитись турецькі та амеріканські військові. Білий Дім поки спростовую цю інформацію. А поки в сирійських містах продовжуються виступи арабів, щоб прибрати курдську міліцію.

Провінції Ідліб-Алеппо: Представники ООН констатують жахливе становище гуманітарної ситуації в таборах для біженців на териорії Ідлібу. Провінція Ідліб стала вимушеним притулком для багатьох біженців які рятувались від режиму або були насильно депортовані. Негативну ситуацію також посилують нескінченні обстріли та повітряні удари.

Москвія продовжує полювання на рятівників неурядової організації “Білі Шоломи”. Спочатку в місті Аддана в Ідлібі пролунав вибух невідомого СВП, який спричинив пожежжу. Під час гасіння вогню рятівниками “Білий Шоломів” вибухнув другий СВП. Поранено 4 пожежника та пошкоджено пожежний автомобіль. Раніше, внаслідок нападу на центр рятівників в м. Аль-Хадбуло було вбито 5 та поранено ще 3 “Білі Шоломи”. Рятівник провели акцію з метою привернути увагу мірової спільноти до цих жахливих випадків.

Знов сирійські вбивці асада намагаються тероризувати цивільне населення на непідконтрольній території. В Хамі на дорозі через рівнину Аль-Гхаб вдруге за тиждень був обстріляний автомобіль з місцевими ракетою з ПТРК. Ракета на щастя не влучила. Два дні до цього, бійцям Вільної сирійської армії вдалолся ліквідувати розрахунок ПТРК асадитів під час дуєлі. Видно – дурням мало.

Служба безпеки ХТШ опублікувала результати нападу на притулок ІДІЛ у Хан Шейхун. Були вилучені зброя та вибухові пристрої.

Провінція Дейр Ез-Зор: Повідомляють, що внаслідок авіаудару ВПС коаліції по штаб-квартирі ҐІДІЛ в місті Аль-Багуз загинули багато бойовиків.

Ще один політичний в`язень помер від тортур в асадівський буцигарні. Мучеництво прийняв Ахмед Сайер Рамдан, після арешту і більше як 3 років ув`язнення. Він походив з містечка Джалала що на сході провінції.

Провінція Дараа: Судячі з передислокації військових САА, що прямують в Дараа верогідність бойового зіткнення дуже висока. Проіранські угрупування проігнорували заклики про залишення регіону й теж готуються до наступу. В соціальних мережах майбутню бойню сирійські вояки називають – “Великою битвою”.

4-а Дивізія САА, яка перекинута в провінцію Кунейтра має на озброєнні РСЗВ Golan.

Повстанці не чекають дарма. Знов прийшла іноформація про обстріл військової колони САА на залізничній станції в місті Дараа. Крім того, бійцуі ВСА з метою локалізації негативних наслідків сусідства з територією, що контролюється ісламською державою, провели успішну операцію по ліквідації місцевих комірок ісламістів.

В результаті вибуху СВП на контрольно-пропускному пункті в Бурайка в Ель-Кунейтрі, серед повстанців є загиблі і постраждалі.
Далі буде…


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щоденні звіти з бойових дій у Сирії - аналіз, актуальні новини.


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: