Що там у Сирії – хроніка подій за 31 липня

Знов свинособаки продемонстрували своє справне обличчя. Не встигли закінчитися бої на кордоні Йорданії та Ізраїлю, як рашка дала задню по питанню виведення іранців з Сирії. Посол рашкі в Ізраїлі назвав нереалістичним заяви прем’єр-міністра Ізраїлю Бенджаміна Нетаньягу про те, щоб іранські сили та їх союзники були вигнані з Сирії. Крапка.

Туреччина почала будувати трасу Кобанбей – Аль-Баб в Джераблус-Манбідж на півночі Сирії.

Там же, сьогодні сили безпеки захопили бойовика YPG / PYD з вибуховим пристроєм в місті Кобанбей. З тим курдський терор триває. За добу вбито трьох про-турецьких бійця.

Чергова атака БПЛА на російську базу в Хмеймімі.

Ідліб-Алеппо: Якщо ліквідація осередків ІДІЛ в Ідлібі є вже рутинною справою, то за останні 48 годин контррозвідка «Хайят Тахрір аш-Шам» (HTS) заарештувала 2 різних осередки, які належать до режиму та пов’язані зі вбивствами, викраденнями та збором інформації. Кажуть, що їхні куратори базуються на базі в Хмеймімі.

Під обстріли запалювальними боєприпасами потрапило село Наджіа на півночі Латакії.

Місто Латамінах в Хама традидиційно під обстрілом важкої артилерії. Загинули жінка з дитиною, ще одна дитина поранена.

Повстанці відповіли артилерійським обстрілом по позиціях урядових сил в селі Сасфафія на заході Хама.

Дараа: ВЕЛИКА БИТВА: Сирійська арабська армія вчора надвечір захопила Айна Зайятіна, Кавма аль-Хаузи, Шаджарат Дам і Аль-Шаджара у ісламської держави. Потім просунулась до Мааррію та Умм Шарк. Таким чином, ісламська держава більше не межує з Ізраїлем. Тяжкі сутички в Аль-Кусарі тривають.

Останні села-села, що перебувають під контролем ІДІЛ бомбардували важкою артилерією сьогодні на світанку, у тому числі, під обстрілами єдиний шлях, який дозволяє втекти з цього району.

СЦМПЧ заявив, що за 12 днів на заході Дараа вбито 283 бойовика ісламської держави.

Перемога асадитів не буде легкою. Так, вчора двоє чоловіків відкрили вогонь по групі солдат САА, вбивши 12 з них. Підозрювані екс-повстанці.
Така доля не обходить й зрадників з числа колишніх повстанців. Моатаз Бардан, екс-командувач Вільної сирійської армії Джайш Таура / Моатаз Білла був убитий бойовиками ІД в Шаджара. Втрат зазнали також екс-бійці-повстанці з Тафасу.

Ісламська держава (ISIS): ІДІЛ знов дивує своєю живучістю. Його бойовикам все ж таки вдалося зберегти контроль над частиною Аль-Рауди Бадйя в північно-східній частині пустелі в Дейр-Ез-Зор, всі повідомлення про те, що SDF захопив все Аль-Рауда Бадйя, не відповідають дійсності. Також ІДІЛ здійснює контроль над частиною сирійсько-іракського кордону на південь від Тала Касира.
Далі буде…


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


  • Щоденні звіти з бойових дій у Сирії - аналіз, актуальні новини.


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю