Начальник штабу армії Ізраїлю генерал-лейтенант Гаді Айзенкот та інші високопоставлені офіцери сьогодні обговорили питання щодо Сирії на території Голанських висот. Та відвідали військових розташованих там.

Новий теракт від курдських YPG. Мазуд Ібо, також відомий як Абу аль-Майд Комале, був убитий YPG в Африні. Він був представником про-турецької «Ліви Ахфад Саладін».

Бойовики Загонів народної самооборони і сили YPG заявили про низку терористичних атак проти турецьких і арабських військ що плануються в Африні.

Вибух у Манбіджі, повідомляють про потерпілих. Кажуть що теракт стався під час демонстрації, на якій громадяни засуджували “турецьку окупацію районів на півночі Сирії”.

Ідліб-Алеппо: На півночі Сирії повстанська Бригада Тавхід, яка приєдналася до Анхрар Шаркія, здійснила напад на урядові війська в Тадефі на півночі Алеппо біля міста Аль-Баб. Внаслідок чого було захоплено частину населеного пункту. В ході зіткнень з сирійською армією в Тадефі, постраждали 6 мирних жителів (у тому числі дитина).

В результаті вибуху замінованих машин в Джераблусі на сході Алеппо, постраждали два мирних жителя.

Дараа-Ас-Сувейда: ВЕЛИКА БИТВА: ООН: 320,000 мирних жителів рятуються від бойових дій на півдні Сирії.

Сирійські повстанці заявили, що переговори з московією щодо південної Сирії провалилися. В оприлюдненій заяві повстанців з цього приводу говорилося: «Не розмовляйте з нами в загрозливому тоні. Домовленості мають гарантувати права людей. Сирійська революція вимагає свободи і гідності. Ми прагнемо до укладення комплексної угоди та дорожньої карти на національному рівні».

І тут почалася істерія. Це стало найзапеклішим бомбардуванням з початку наступу, сьогодні вранці нанесли десятки авіаударів на заході і сході Дари, разом з потужним артилерійським обстрілом. Російські та сирійські війська за останні 15 годин завдали понад 600 авіаударів по районах, які контролюють повстанці на південному заході. Рашистська авіація нанесла удари по табору біженців біля міста Нассиб на кордоні Сирії та Йорданії.

Повідомляють, що авіація навіть увійшла в повітряний простір Йорданії. І це все відбувається на тлі спільних заяв про примирення міністра ЗС Йорданії та лаврова в москві.

Місто Саїда перебуває під надпотужним бомбардуванням. Повідомляють про численні жертви. Після чого почався штурм. Елітні «Сили Тигра» атакували місто та пазу ППО розташовану поруч. Силам ВСА вдалося знищили танк Т-72 сирійської армії біля бази ППО. Потім сирійська армія за повідомленнями сирійських державних ЗМІ захопила місто та бригаду ППО біля Саїди. Поки з інших джерел це не підтверджено.

На пагорбі Самман на заході Дараа повстанці відбили спробу сирійської армії просунутися по фронту. А на сході в Аль-Джізах знищили ЗУ-23-2 сирійської армії з ATGM TOW.

На південному заході міста Дараа 4-а дивізія САА відновила спроби досягти тамошньої бази ППО. Повстанцям вдалося заманити асадитів в пастку. Після того як група солдат вночі зайняла «залишені» позиції повстанців, бійці опозиційного підрозділу Буньян Марсус підірвали їх.

Відновилася битва за Тафас на заході Дараа, після потужного артилерійського обстрілу.

Іранська міліція направила підкріплення з Абу-Камаль в провінції Дейр Ез-Зор для посилення своїх сил в Дараа.

Ісламська держава (ISIS): Сирійські демократичні сили захопили села Аль-Мадіна і Кебер Таха Лахіба, Насри, Сувейяна, Аль-Заркан і Рашидія з під контролю ісламської держави. За населені пункти точилися запекли зіткнення.

Повідомляється, що сьогодні в провінції Дейр Ез-Зор загинули 2 американських солдата.
Машини спільного патруля сил США і СДС підірвалися на фугасі. Інцидент стався в селищі Аль-Німалія на північ від Дейр-ез-Зора. Після зіткнення терористи відступили в північну частину пустелі.

Далі буде…


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щоденні звіти з бойових дій у Сирії - аналіз, актуальні новини.


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: